TURSKI MEDIJI BRUJE O SRBIJI: Građani biraju između četiri vakcine, jedna od najboljih zemalja u imunizaciji
NOVINARKA turske radio-televizijska korporacija TRT Vorld posetila je Srbiju da bi ispratila tok vakcinacije. Jedan od sagovornika bio je i dr Mirsad Đerlek.

Foto: Tanjug/Strahinja Aćimović
Pandemija koronavirusa teško je pogodila Balkan. Međutim, uvođenje vakcina u Srbiji jedno je od najbržih na svetu, u velikoj meri zahvaljujući pomoći Rusije i Kine. Katarina Petrović posetila je glavni beogradski centar za vakcinaciju kako bi videla kako taj proces funkcioniše. Jedan od sagovornika bio je i državni sekretar Ministarstva zdravlja Srbije koji vodi kampanju vakcinacije u zemlji, Mirsad Đerlek.
Preporučujemo

MINISTAR ZDRAVLjA TURSKE: Skok broja zaraženih zbog novih sojeva korone
10. 03. 2021. u 23:28

PRITVOR ZA 10 TURAKA: Falsifikovanim PCR testovima pokušali da uđu u avion
09. 03. 2021. u 17:28

DOGOVORENO PRIMIRJE IRANA I IZRAELA: Tramp - Kraj rata; Bombe SAD nisu uništile nuklearna postrojenja? (FOTO/VIDEO)
RAT Izraela i Irana - 11. dan.
23. 06. 2025. u 08:17 >> 00:53

HAMNEI PREVARIO TRAMPA: Amerika gađala prazno nuklearno postrojenje?
VISOKI iranski izvori rekli su Reutersu da je većina visoko obogaćenog uranijuma na lokaciji Fordo uklonjena pre američkog napada.
22. 06. 2025. u 10:37

"SLAGALICA" OVO NE PAMTI: Takmičar od besa polupao taster
KVIZ "Slagalica" retko ima nesvakidašnje situacije tokom emitovanja, ali se neobični trenuci dešavaju, kao i u svakom programu uživo.
29. 06. 2025. u 14:51
Komentari (0)