NASTAVNICI NA BOLOVANJU: Zatvorena osnovna škola u Sloveniji
OSNOVNA škola Miha Pintar Toleda iz Velenja saopštila je da će od danas biti zatvorena za đake, jer nije u stanju da obezbedi dovoljan broj nastavnika za obrazovni proces s obzirom da je 26 prosvetnih radnika otišlo na bolovanje zbog snažnih reakcija na vakcinu protiv korona virusa.
Foto: Depositphotos
- Dvadesetšest vakcinisanih nastavnika prijavili su da imaju snažne rekacije na vakcinu zbog čega nismo u stanju da obezbedimo potpun obrazovni proces, pa se škola od danas zatvara - stoji u saopštenju koje je roditeljima uputio rukovodilac Srbastijan Kukovec, prenosi STA.
Škola Miha Pintar Toleda obezbediće ipak dnevni boravak od 6 do 13:30 za đake prva tri razreda.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
SVETSKA NAUKA I GODIŠNjICA PANDEMIJE: Virus i dalje zna više o nama nego mi o njemu
28. 02. 2021. u 08:00
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"JESTE, ŠEST GODINA SMO GLUMILI PAR" Rada o vezi sa Milanom, stavila tačku na spekulaije: "Popović nas je naterao..."
"MENE je to tada smetalo, nisam se snalazila..."
07. 07. 2026. u 09:36
NOVINARKA MARIJA NAĐENA MRTVA U AUTU: Kamere snimile poslednje trenutke
GRČKU je potresla vest o iznenadnoj smrti novinarke Marije Antonijanaki, koja je pronađena mrtva u svom automobilu u Iraklionu na Kritu.
06. 07. 2026. u 10:26
"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava
AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.
06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21
Komentari (0)