NADROGIRANA BELA KUĆA: Pet službenika otpušteno zbog narkotika!

PET službenika Bele kuće otpušteno je zbog prethodne upotrebe droga, uključujući marihuanu.

НАДРОГИРАНА БЕЛА КУЋА: Пет службеника отпуштено због наркотика!

Foto AP

Ovu informaciju je u petak saopštila sekretar za štampu Bele kuće Džen Psaki.

Marihuana je postala delikatno pitanje za administraciju predsednika SAD Džoa Bajdena, zbog toga što 15 država i Vašington DC dozvoljavaju rekreativnu upotrebu, uprkos saveznoj zabrani.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

Prvi snimci sa mesta ubistva Darka Veskovića zvanog Prika