HITNO SE OGLASILO VIŠE JAVNO TUŽILAŠTVO: Ovo je zaplenjeno u stanu Aleksandra Radića
23. 06. 2026. u 22:45
23. 06. 2026. u 22:45
23. 06. 2026. u 20:25
23. 06. 2026. u 20:13 >> 20:13
23. 06. 2026. u 18:21
23. 06. 2026. u 21:41
Milan
24.03.2021. 00:21
ne kažem da svima no Vax i ravnozemljasima želim isto ali... Ali... U svakom slučaju i u Srbiji ih ima dosta.. Pa da napokon krenemo da živimo normalno.. Ovi njemu slični samo šire virus
Boba
24.03.2021. 00:48
Индијанци а и Латино популација има нула имунитет на било који корона вирус, тако да ова вест за плашење народа нема логичку али очигледно има употребну вредност. Вирус постоји али нема ону смртност у коју би сви да верују и нема исту за све расе и народе. Корона вируси су били превалентни у хладнијој клими и људи са севера имају бољи имуни одговор али очигледно је да је овај вирус вештачки јер никада није било корона вируса да подједнако делује у свим климама и температурама. Стручњаци треба да одговоре на друга питања поготово оно - зашто вакцине не делују како је сматрано да ће да делују јер се неки заражавају и после ревакцинације а не објављује се колико је болесних вакцинисано пре тога.