TORNADO SRAVNIO JUG ALABAME: Srušene kuće, dalekovodi... (FOTO)
U NALETU tornada koji je danas pogodio neke manje gradove u američkoj saveznoj državi Alabami pričinjena je velika materijalna šteta na brojnim stambenim objektima i putnoj i komunalnoj infrastrukturi.
Foto: Tanjug/AP
Rojters prenosi da je policijska uprava grada Pelama saopštila da je došlo do prekida na dalekovodima duž autoputeva i izdala upozorenje građanima da se ne zadržavaju u područjima pogođenim tornadom.
Agencija navodi da je policija objavila i fotografije na Tviteru na kojima se vide oštećene kuće i drveće i dalekovodi koji su srušeni.
Preporučujemo
RUŠIO DRVEĆE, ČUPAO ZNAKOVE: Olujni vetar napravio haos u opštini Negotin
17. 03. 2021. u 13:09
NE MOŽE NI DA SE DIŠE: Snažna peščana oluja zapljusnula Bliski istok (VIDEO)
14. 03. 2021. u 19:30
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
KREMLj REAGOVAO NA ULTIMATUM ZELENSKOG: Uskoro hitan sastanak Putina i Lukašenka
RUSKI predsednik Vladimir Putin i beloruski lider Aleksandar Lukašenko planiraju da se sastanu u bliskoj budućnosti i očekuje se da će razgovarati o ultimatumu koji je predsednik Ukrajine Volodimir Zelenski nedavno uputio Minsku, saopštio je Kremlj.
23. 06. 2026. u 08:02
"BOŽIJA RUKA" I "GOL VEKA" 40 GODINA KASNIJE: Dan kada je Dijego Armando Maradona postao "božanstvo" (VIDEO)
Dan kada se fudbal promenio. Postoje golovi koji donose trofeje, menjaju karijere, ali je samo jedan promenio istoriju ove igre.
22. 06. 2026. u 12:45 >> 12:45
Mesi pitao hrvatskog fudbalera: "DA LI SI NORMALAN", on kaže: "Ugasio sam ga!"
SA DVA gola u pobedi Argentine nad Austrijom, kapiten "Gaučosa" je oborio čak četiri rekorda Mundijala, od kojih je najbitniji onaj da je postao najbolji strelac svih vremena na Svetskim prvenstvima. Kota "18" - trenutna.
23. 06. 2026. u 16:05
Komentari (1)