OBEĆANJA ANGELINOG MINISTRA: Odmori i posete restoranima biće mogući od kraja juna
LETNjI odmori i posete restoranima biće mogući od kraja juna, podržani masovnom vakcinacijom protiv korona virusa, izjavio je za nemački "Bild" zamenik nemačkog ministra ekonomije Tomas Barajs.
EPA
Barajs, koji je ujedno i savezni komesar za turizam, rekao je za nemački list da bi Nemačka trebalo da dobije 77 miliona doza vakcina do kraja juna, što je dovoljno za vakcinaciju svake odrasle osobe u zemlji najmanje jedanput.
- Ovo će odmor i posete restoranima učiniti bezbednim i izvodljivim za sve - istakao je Barajs.
Očekuje se da će na hiljade Nemaca otputovati na Majorku tokom uskršnjih praznika nakon što je Berlin uklonio taj region sa liste rizičnih od korona virusa.
Preporučujemo
KINA UNELA NEMIR U NATO: Od jedne stvari Alijansa posebno strahuje, nemaju rešenje
28. 03. 2021. u 15:30
Umrla hrvatska političarka (39): Poznata po sramnim izjavama o Srbima
BIVŠA gradska odbornica Rijeke Ivona Milinović iznenada je preminula sinoć u Rijeci u 39. godini. Vest o njenoj smrti objavljena je na Fejsbuk grupi Riječka enciklopedija, a potvrdio ju je portal Hrvatski glasnik sa kojim je Milinović sarađivala, kao i Novi list.
17. 04. 2026. u 13:13
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
Tragač iz "potere" se srušio na pod usred emisije: Nastao muk u studiju, vidite reakciju Memedovića (VIDEO)
VODITELj je postavio takmičaru pitanje nakon kojeg je u studiju usledila neočekivano zabavna i zanimljiva situacija.
14. 04. 2026. u 08:09
Komentari (0)