OGLASILA SE SNAJA PRINCA FILIPA: Kroz suze otkrila u kakvom je stanju kraljica Elizabeta (VIDEO)
SOFIJA, grofica od Veseksa, kroz suze je medijima rekla da je "kraljica bila neverovatna" nakon smrti supruga princa Filipa, sa kojim je u braku bila 73 godine.
Foto:Printscreen/Jutjub
Princ Edvard i supruga Sofija posetili su udovicu u dvorcu Vindzor, a ona je izjavu Skaj njuzu dala kroz prozor automobila, dok su napuštali ovo zdanje.
Princ Filip preminuo je juče u 99. godini, nakon što je ranije ove godine skoro mesec dana bio hospitalizovan.
Sahrana će biti održana u subotu, 17. aprila u tri sata popodne (po britanskom vremenu), kada će biti održan i minut ćutanja u celoj zemlji.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"TREBA ODATI PRIZNANjE VUČIĆU I SRBIJI, MORAMO ZAŠTITI SRBE OD KURTIJA" Montgomeri očitao lekciju medijima u CG o Kosovu i Metohiji
U INTERVJUU za crnogorski "Dan", Vilijam Montgomeri, bivši američki ambasador u SR Jugoslaviji, osvrnuo se na situaciju na Kosovu i Metohiji.
15. 05. 2026. u 13:16
KRAĐA VEKA U NBA! Nikola Jokić ovakvu nepravdu nije zaslužio, bruka i sramota
NBA liga donela je odluku o MVP igraču NBA lige!
17. 05. 2026. u 16:04 >> 16:14
NAJBOGATIJA PEVAČICA BALKANA: Maja za godinu zaradila 92 miliona i PRESTALA DA PEVA na svadbama
PRE tačno tri godine, pevačica je donela iznenađujuću odluku da trajno prestane da peva na svadbama.
26. 05. 2026. u 20:30
Komentari (1)