BRAĆA ZAKOPALA RATNE SEKIRE? Hari i Vilijam razgovarali, britanci ne dišu - da li je na pomolu veliko pomirenje
PRINC Hari je stigao u London, kako bi prisustvovao sahrani princa Filipa. Pažnja javnosti sada je uprta u kraljevsku porodicu, jer je ovo prvo okupljanje, nakon što su princ Hari i njegova supruga Megan Markl optužile kraljevsku porodicu za rasizam.
Foto: EPA
Hari je sleteo pre par dana, ali je u izolaciji. Kako pišu britanski mediji, braća princ Hari i princ Vilijam su se čuli telefonom i dogovorili da je ova nedelja rezervisana za sahranu i sve što ide uz to i da će nesuglasice ostaviti po strani, a kraljica se nada da je ovo prilika za okupljanje i pomirenje svih članova porodice.
Kejt Midlton je ta koja će posredovati da se braća pomire, jer je kako kažu izvori bliski porodici ona neko ko izbegava tenzije i sukobe.
Sahrana će biti održana u subotu, kada će se braća i prvi put videti nakon izvesnog vremena.
(Srbija danas)
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
OGLASILA SE ĆERKA PRINCA FILIPA: Bio je moj učitelj, podrška i kritičar
11. 04. 2021. u 19:42
SAMO NEKOLIKO DANA NAKON SMRTI MUŽA: Kraljica Elizabeta vratila se redovnim obavezama
14. 04. 2021. u 08:16
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
SAMO NEKOLIKO SATI NAKON POBEDE NA SP: Argentina žestoko optužila Englesku i britansku mornaricu
ARGENTINA je ponovo otvorila spor sa Velikom Britanijom oko Foklandskih ostrva. Samo nekoliko sati nakon pobede nad Engleskom u polufinalu Svetskog prvenstva, Buenos Ajres je optužio britansku ratnu mornaricu za, kako tvrdi, „nezakonit upad“ u argentinske teritorijalne vode.
16. 07. 2026. u 14:34
NOVI JEZIV SNIMAK DRAME U AVIONU: Supruga drži Srbina da ne ispadne iz aviona (VIDEO)
NA letu iz Soluna za Mihnen prošlog petka dogodio se incident kada je tokom leta pukao prozor aviona, a onda je došlo do dekompresije kabine.
14. 07. 2026. u 17:57
VODITELjKA GODINAMA NE SPAVA SA MUŽEM: "To je za mene traumatično!"
VODITELjKA sa suprugom već godinama ne spava u istom krevetu...
14. 07. 2026. u 11:17
Komentari (1)