TERORISTA NAJAVIO MASAKR DECE NA DRUŠTVENIM MREŽAMA! Umislio da je Bog: Došao sam na ovaj svet u liku čoveka da bih se rešio svih vas
MATURANT 175. škole u Kazanju, 19-godišnji Ilnaz Galiaviev, koji je ujutru 11. maja sa saučesnikom napao školu, objavio je svoje planove pre izvršenja masakra.
Foto: Telegram
Na svom profilu na Telegramu napisao je da će organizovati masovno ubistvo.
- Kao Bog želim da se svi prepoznaju kao moji robovi - napisao je Galiaviev.
Od čitalaca je zahtevao da i oni ubiju najmanje 10 ljudi, a zatim izvrše samoubistvo.
- Na svetu ne bi trebalo biti živih bića, ovo je greška svemira - nastavlja terorista.
Takođe je upozorio da i sam preduzima ispunjenje svoje „misije“:
- Danas ću ubiti ogromnu količinu biomase ... Došao sam na ovaj svet u liku čoveka da bih se rešio svih vas - napisao je.
Preporučujemo
RUSIJA PONOVO BRUJI O IZJAVI VUČIĆA: Reči predsednika o sankcijama udarna vest u ruskim medijima
RUSKA agencija TASS prenosi kao udarnu vest izjavu predsednika Srbije Aleksandra Vučića koji je rekao sinoć da bi, ukoliko bi odlučio da uvede sankcije Rusiji, „izdao dušu naroda“.
06. 05. 2026. u 11:22
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
ŠOK NA NAJLON PIJACI: Srbin kupio stare stolice, vrede pravo bogatstvo (VIDEO)
NA prvi pogled, činile su se kao još jedan komad starog nameštaja, ali je iskusno oko prepoznalo o čemu je reč.
07. 05. 2026. u 10:25
Komentari (0)