PROGLAŠENO VANREDNO STANJE: Izraleski grad Lod u plamenu, ljudi evakuisani, ranjeno 12 osoba (VIDEO)
DVANAEST osoba je ranjeno, dvoje teško, posle sukoba u izraelskom gradu Lod.

Foto: Printskrin
Ulice su u plamenu, gore automobili, a prethodno je gradonačelnik izjavio kako je izgubljena kontrola nad gradom.
- Potpuno smo izgubili kontrolu nad gradom, a ulice su svedoci građanskog rata između Arapa i Jevreja - poručio je gradonačelnik Loda.
Izraelske vojne snage upućene su ka gradu.
Prethodno je i stanovništvo Loda evakuisano.
Preporučujemo

NASTAVLjAMO SA UDARIMA NA HAMAS: Izraelska vojska izvela napade na više od 500 ciljeva
11. 05. 2021. u 23:40

OVO JE TEK POČETAK: Izrael zapretio HAMASU - "Platićete za svoje akcije!" (FOTO)
11. 05. 2021. u 22:09 >> 22:33

NOVINARKA RTCG POKUŠALA DA ISPROVOCIRA VUČIĆA: Predsednik Srbije joj očitao bukvicu - "Naravno da odoše"
CRNOGORSKA novinarka iz Radio televizije Crne Gore (RTCG) pokušala je da isprovocira predsednika Srbije Aleksandra Vučića pitanjem o izručenju Svetozara Marovića.
16. 05. 2025. u 16:08

AMERIČKI MEDIJI OTKRIVAJU: Rusiju će na pregovorima u Istanbulu predstavljati ova dva zvaničnika
VISOKI bivši zvaničnik Kremlja, koji je želeo da ostane anoniman zbog osetljivosti teme, rekao je da će Rusiju na predstojećim pregovorima u Istanbulu predstavljati ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov i savetnik predsednika za spoljnu politiku, Jurij Ušakov, objavio je list Vašington post.
14. 05. 2025. u 09:19

"UBIĆU SE, HOROR!" Marija otkrila dugo čuvanu tajnu: "Rođena sam bez..."
"JA ću da se ubijem, znači horor!"
16. 05. 2025. u 13:39
Komentari (0)