BRUTALNO NASILJE U TEL AVIVU: Rulja izvukla vozača iz vozila i prebila ga
VELIKA grupa Jevreja ultranacionalsta zaustavila je u predgrađu Tel Aviva jedno vozilo kojim je upravljao Arapin, izvukla vozača i prebila ga.

Foto: Printskrin/Tviter
Na video snimcima vidi se kako vozač neuspešno manevriše dok nastoji da umakne i udara u druga dva automobila, a onda ga napadači izvlače iz automobila i počinju da ga tuku, nakon čega čovek ostaje nepomično da leži na asfaltu, prenosi AP.
Doktor Ejal Hašiva iz bolnice Ičilov u koju je prevezen vozač automobila potvrdio je da je povređeni zadobio teške telesne povrede, ali da je u stabilnom stanju.
Ejal Jariv, zamenik predsednika opštine Bat Jam u Tel Avivu izjavio je za Kanal 12 da se policija nije odazvala pozivu da interveniše i pomogne napadnutom čoveku.
Danas je i u Jerusalimu grupa od preko 100 Jevreja demonstrirala i uzvikivala "Smrt Arapima", u gradu Akri grupa Arapa je napala i teško povredila jednog Jevreja.
Iz tamošnje hitne pomoći je potvrđeno da je rulja pokušala da zaustavi i napadne ekipu u ambulantnim kolima.
(Sputnjik)
Preporučujemo

PREKINITE SA NASILjEM! Evropa poziva Palestinu i Izrael da smanje tenzije
12. 05. 2021. u 21:49

IZRAELCI OBJAVILI SNIMAK: Pogledajte kako uništavaju raketne bacače HAMASA (VIDEO)
12. 05. 2021. u 21:40

DOGOVORENO PRIMIRJE IRANA I IZRAELA: Tramp - Kraj rata; Bombe SAD nisu uništile nuklearna postrojenja? (FOTO/VIDEO)
RAT Izraela i Irana - 11. dan.
23. 06. 2025. u 08:17 >> 00:53

HAMNEI PREVARIO TRAMPA: Amerika gađala prazno nuklearno postrojenje?
VISOKI iranski izvori rekli su Reutersu da je većina visoko obogaćenog uranijuma na lokaciji Fordo uklonjena pre američkog napada.
22. 06. 2025. u 10:37

"SLAGALICA" OVO NE PAMTI: Takmičar od besa polupao taster
KVIZ "Slagalica" retko ima nesvakidašnje situacije tokom emitovanja, ali se neobični trenuci dešavaju, kao i u svakom programu uživo.
29. 06. 2025. u 14:51
Komentari (0)