SUSPENDOVANI SVI MEĐUNARODNI LETOVI ZA IZRAEL: Od 10. maja iz Pojasa Gaze ispaljeno oko 2.300 projektila

16. 05. 2021. u 09:04

SVI međunarodni avio-prevoznici suspendovali su letove za Izrael iz bezbednosnih razloga, javio je izraelski državni radio Kan.

СУСПЕНДОВАНИ СВИ МЕЂУНАРОДНИ ЛЕТОВИ ЗА ИЗРАЕЛ: Од 10. маја из Појаса Газе испаљено око 2.300 пројектила

Foto: AP Photo/Adel Hana

U izveštaju se navodi da je aviokompanija iz Ujedinjenih Arapskih Emirata među poslednjima koje su suspendovale letove ka Izraelu, prenosi Tass.

Razmena raketne paljebe između Izraela i Palestinaca počela je 10. maja, a od tada je iz Pojasa Gaze ka izraelskim gradovima ispaljeno oko 2.300 projektila.

Više o sukobima u Izraelu i Palestini čitajte u našem BLOGU UŽIVO.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ORBAN OTKRIO ŠOK DETALJE: Odbio sam poziv Klintona da uđem u rat sa Srbijom 1999. godine

ORBAN OTKRIO ŠOK DETALjE: Odbio sam poziv Klintona da uđem u rat sa Srbijom 1999. godine

MAĐARSKI premijer Viktor Orban izjavio je da je 1999. godine, tokom svog prvog premijerskog mandata, dok su trajali sukobi u AP Kosovu i Metohiji i NATO agresija, dobio poziv od tadašnjeg američkog predsednika Bila Klintona da Mađarska otvori drugi front i napadne Srbiju ili "bar da puca iz Mađarske preko Vojvodine sve do Beograda", ali da je odbio takav poziv, preneo je danas Telex.

09. 02. 2026. u 11:13

Komentari (0)

DONČIĆ BAŠ VOLI ZVEZDU... Luka kupuje evropski klub, a cilj je samo jedan - da učestvuje u NBA Evropa!