PITA SA MESOM BEZ KORA: Najbrže rešenje za doručak, užinu ili večeru (VIDEO)
27. 01. 2025. u 07:00
Pita sa mesom bez kora će vas osvojiti na prvi zalogaj.
Povezane vesti

ROLAT PITA SA MESOM: Hrskava kora, sočan fil - ukus kome je nemoguće odoleti
Rolat pita sa mesom je savršen izbor kada želite nešto izdašno, ukusno i lepo na izgled.
05. 07. 2025. u 07:00

ZDRAVLJE NA TANJIRU: Domaća heljdopita koja osvaja ukusom (VIDEO)
Danas sa vama delimo proveren recept za pitu od heljde, koji spaja tradiciju i zdrave sastojke.
26. 06. 2025. u 07:00
Najnovije iz rubrike

BRZA SALATA OD TOTRELINA: Lagana, hranljiva i priprema se za samo nekoliko minuta
Osvežavajuća, šarena i ukusna – ova salata će sigurno postati hit svakog roštilja! Služite je uz pečeno meso, ribu ili kao samostalan lagani obrok.
29. 09. 2025. u 21:00

DOMAĆI RAŽANI HLEB: Domaći i aromatičan
Malo šta može zameniti ukus i miris domaćeg hleba. Ražani hleb je bogat, sočan i dugotrajan – ostaje svež više dana, a sa svakim parčetom oseća se tradicija i toplina domaće kuhinje.
29. 09. 2025. u 20:00

MINI PLJESKAVICE SA SIROM: Hrskava užina koju deca obožavaju
Ove mini sirne pljeskavice su brze, hrskave i ukusane – savršene za užinu bilo kog doba dana. Pripremaju se od samo tri osnovna sastojka, a začini i rendani sir daju im neponovljiv ukus.
29. 09. 2025. u 18:00

HRSKAVI PILEĆI ZALOGAJI SA SOSOM OD BELOG LUKA: Sočni iznutra, hrskavi spolja
Ako tražite recept koji će oduševiti i male i velike, ovi hrskavi pileći zalogaji su pravi izbor. Zlatna korica, meko i sočno meso iznutra i osvežavajući sos od belog luka čine ih savršenim za porodičnu večeru, filmsko veče kod kuće ili druženje sa prijateljima.
29. 09. 2025. u 17:00

CARSKE PROJICE OD KUKURUZNOG BRAŠNA: Savršene za doručak, večeru ili kao predjelo kada dolaze gosti
Hrskave spolja, mekane iznutra i pune ukusa – ove carske projice od kukuruznog brašna sa pečenicom, slaninicom i kiselim krastavcima pravi su delikates za svaki sto. Brzo se spremaju, a toliko su ukusne da nestaju za tren oka.
29. 09. 2025. u 16:30
Komentari (0)