ŠEŠELJ OGOLIO PICULIĆE: Kandidati blokaderskog pokreta su iz antisrpskog miljea
22. 06. 2026. u 23:20
22. 06. 2026. u 23:20
22. 06. 2026. u 22:47
22. 06. 2026. u 17:08
23. 06. 2026. u 04:00
23. 06. 2026. u 02:48 >> 02:53
22. 06. 2026. u 21:23
Boris
13.11.2021. 09:21
Za sta sankcije nit je ratovao nit je sovenista ne razumem
bane
13.11.2021. 09:33
I na kraju priče svako svakom sankcije. Divota.
Novi
13.11.2021. 09:50
Vekovima nas satiru, ubijaju, bombarduju i sankcionišu a mi opet nekako preteknemo. A oni sve ostrašćeniji u mržnji i satiranju. Kako bi tek živeli bez te mržnje i datiranja. Mnogo više bi bilo novihTesli, Pupina, Milankovića, Đokovića i mnogih drugih.
Stanimir
13.11.2021. 10:04
Srbima ce da uvrcu usi jer se nisu odrekli Rusa i prihvatili Zapadna moralna merila,nacin razmisljanja i nacin zivota? Kad nas budu ubedili da je Zapadna demokratija nesto najbolje na svetu,e onda ce nas pustiti da zivimo bez bombi i sankcija! I dalje cemo biti svetska sirotinja,ali ipak deo mocnog i pravednog Zapada???
Zoran Doboj
13.11.2021. 17:41
Neke stvari su jednostavno prevazidjene i dovesce do jos jace podrske Dodiku.Na kraju krajeva, mi Srbi nismo ni 194t- te biti u BiH imajuci iskustva sa komsijama u vreme NDH. Zato je, iz straha za bioloski opstanak, doslo do rata 1992- ge. Nemaju ovakve sankcije nikakvog efekta.