TUGA U LAKTAŠIMA: Podlegla žrtva stravičnog nasilja u porodici
ŽENA M. M. (33) iz Laktaša, koju je benzinom polio i zapalio nevenčani suprug Branislav Stanivuković (43), preminula je u Univerzitetskom kliničkom centru Republike Srpske.

Foto D. Pozderović
- Nakon 14-dnevne borbe za život M. M. je podlegla zadobijenim povredama u 12.15 časova u Klinici za anesteziju i intezivno lečenje - navode u UKC RS.
Podsetimo, M. M. je 20. jula primljena u bolnicu sa opekotinama koje su zahvatilo oko 50 odsto telesne površine. Bila je priključena na aparate za veštačko disanje i njeno stanje je od prvog dana bilo kritično.

Foto privatna arhiva
Zbog napada je uhapšen njen nevenčani suprug Branislav Stanivuković, kojem je određen jednomesečni pritvor. Motiv napada je bila bolesna ljubomora.
Preporučujemo


PRIŠTINA TVRDI: Albanija uhapsila bivšeg člana OVK na zahtev Srbije
02. 08. 2020. u 13:39

BUKTI RAT NA RELACIJI BUDIMPEŠTA-ZAGREB Sijarto Plenkoviću: Ti si lažov, hoćeš preko nafte da profitiraš od rata u Ukrajini!
ODNOSI između Mađarske i Hrvatske dodatno su se zaoštrili nakon što je mađarski ministar spoljnih poslova Peter Sijarto optužio Zagreb za ratno profiterstvo. Hrvatski državni vrh je u petak oštro odbacio optužbe, a premijer Andrej Plenković uzvratio je nazvavši Sijarta "izuzetno bezobraznim".
27. 09. 2025. u 12:25

AMERIKANCI ODUŠEVLjENI VUČIĆEM! Pljušte komentari nakon gostovanja na Njuzmaksu: "Hoćemo ga kod Takera, divno je čuti ovog mudrog čoveka"
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić gostovao je sinoć na američkoj televiziji Njuzmaks, a njegovo gostovanje privuklo je veliku pažnju američke javnosti.
27. 09. 2025. u 11:29

"POČIVAJ U MIRU" Bajić se oprostio od dragog kolege: "Neka ti je večna slava"
GLUMAC, reditelj i profesor glume Enver Petrovci preminuo je u 72. godini, 22. septembra.
27. 09. 2025. u 09:35
Komentari (0)