OPORAVLJA SE: Radojičić na kućnom lečenju - ima važan apel za sve građane

GRADONAČELNIK Banjaluke Igor Radojičić otpušten je danas iz Univerzitetsko-kliničkog centra Republike Srpske na kućno lečenje posle borbe sa virusom korona.

ОПОРАВЉА СЕ: Радојичић на кућном лечењу - има важан апел за све грађане

Foto: Grad Banjaluka

- Nakon poboljšanog opšteg zdravstvenog stanja, danas otpušten iz UKC na kućno lečenje - napisao je Radojičić na svom Fejsbuk profilu.

On se, takođe, zahvalio svojim lekarima i medicinskom osoblju za pruženu pomoć i lečenje.

- Savet građanima, sklonite se od korone, nimalo poželjno iskustvo - upozorio je on.

Radojičić je na UKC RS primljen 16. novembra pošto mu se pogoršalo zdravstveno stanje zbog zaraze virusom korona.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

OBRT: Taker Karlson saopštio udarnu vest