GOTOVO svaki dan u proteklih sedam dana po jedna osoba iz Prnjavora je odlazila sa ovog sveta, od posledica zaraze korona virusom.
Povezane vesti
NOVI DNEVNI REKORD U TURSKOJ: Umrle 254 osobe
U Turskoj su u poslednja 24 preminule još 254 osobe, što je novi rekordni dnevni broj preminulih od kovid 19, pokazuju podaci ministarstva zdravlja.
21. 12. 2020. u 19:23 >> 19:24
PO PRVI PUT PREDUZIMAJU DRASTIČNE MERE: Švedska donela odluku o ulasku građana iz Velike Britanije i Danske
ŠVEDSKA neće dozvoliti dolazak stranih državljana iz Velike Britanije i Danske zbog pojave novog soja korona virusa u tim zemljama i to je prvi put od početka pandemije da Švedska zatvara granice.
21. 12. 2020. u 19:02
TRI OSOBE IZGUBILE BITKU SA KORONOM: U Paraćinu na kovid-odeljenju 77 pacijenata sa srednje teškom i teškom kliničkom slikom
POPUNjENOST kovid-odeljenja Opšte bolnice u Paraćinu i dalje je maksimalna, a prema jutrošnjim podacima, na hospitalnom lečenju bilo je 77 pacijenata, svi sa srednje teškom i teškom klinčkom slikom. Svi koriste neki vid kiseoničke podrške, jedan je pacijent intubiran, još šestoro je na respiratoru, a pet osoba na neinvazivnoj ventilaciji.
21. 12. 2020. u 18:43
KORONA U CRNOJ GORI: Registrovano 329 zaraženih, ovo je presek po gradovima
LABORATORIJE Instituta za javno zdravlje, druge javne i privatne laboratorije koje se bave dijagnostikom infekcije novog koronavirusa su od poslednjeg preseka završile su analizu i Institutudostavile rezultate za 1.295 uzoraka na novi koronavirus među kojima je ukupno registrovano 329 novopozitivnih slučajeva infekcije sa SARS-KoV-2, saopšteno je iz Instituta za javno zdravlje Crne Gore.
21. 12. 2020. u 18:27
EPIDEMIJA U BRANIČEVSKOM OKRUGU: Za 24 sata registrovano još 115 zaraženih Kovidom 19
PREMA podacima Zavoda za javno zdravlje Požarevac, u Braničevskom okrugu u poslednja 24 sata registrovano je još 115 osoba zaraženih Kovidom 19.
21. 12. 2020. u 18:21
Najnovije iz rubrike
UCENOM HTELI DA BLOKIRAJU GRANICU: Propao pokušaj političkog Sarajeva da zabrane otvaranje novog GP u Gradiški
NOVI granični prelaz u Gradiški od danas je zvanično u funkciji i preko njega se odvijaju i putnički i teretni saobraćaj.
20. 05. 2026. u 21:04
DO SMRTI PRIČALA O UŽASIMA JASENOVCA: Preminula Dobrila Kukolj, hrabra kozaračka devojčica koja je preživela zloglasni ustaški logor
BIVŠI zatvorenik ustaškog logora Jasenovac i dugogodišnji predsednik banjalučkog Udruženja logoraša Drugog svetskog rata Dobrila Kukolj preminula je u Banjaluci u 94. godini.
20. 05. 2026. u 19:59
BILA JE ZATVORENIK USTAŠKOG LOGORA JASENOVAC: Preminula Dobrila Kukolj
BIVŠI zatvorenik ustaškog logora Jasenovac i dugogodišnji predsednik banjalučkog Udruženja logoraša Drugog svetskog rata, Dobrila Kukolj, preminula je danas u Banjaluci u 94. godini, rečeno je Srni u ovom udruženju.
20. 05. 2026. u 11:23
KOLAPS PUTNIČKOG I TERETNOG SAOBRAĆAJA U BIH: Deo mosta na Savi urušen, a novi granični prelaz u Gradiški i dalje zatvoren
POKUŠAJ otvaranja novog graničnog prelaza između BiH i Hrvatske kod Gradiške je propao u institucijama BiH zbog blokade bošnjačkih političara, a nakon što se deo mosta na Savi kod Gradiške, koji je glavni deo starog graničnog prelaza između BiH i Hrvatske, juče urušio. Zbog toga je GP u Gradiški zatvoren za saobraćaj, što je dovelo do opšteg kolapsa putničkog i teretnog saobraćaja, jer je GP Gradiška najprometniji granični prelaz u BiH.
20. 05. 2026. u 06:45
U BAZI STRADANJA 1.500 SVEDOČENJA: Na svečanoj akademiji Memorijalnog centra RS predstavljena dokumentacija od istorijskog značaja
NAJVEĆA baza snimljenih svedočanstava o stradanju srpskog naroda na prostoru bivše Jugoslavije otvorena je na svečanoj akademiji Memorijalnog centra Republike Srpske u Banjaluci.
19. 05. 2026. u 22:07
Komentari (0)