BOLJE DA IH NAĐE POLICIJA NEGO ŠEŠELJ: Huligani kukavički oštetili prostorije SRS
23. 06. 2026. u 16:41
23. 06. 2026. u 16:41
22. 06. 2026. u 22:47
23. 06. 2026. u 16:05
23. 06. 2026. u 10:49
Biciklista
02.01.2021. 20:23
Pa pola srbije tamo diplomira i doktorira samo treba da imate nekoliko evrića.
milodrag
03.01.2021. 01:07
@Biciklista - U Bogradu ima takvih fakulteta gde preko noći završavaju i stiču zvanje "menadžer" svega i svačega ali je bitno da se plati i normalno veza za posao u državnoj službi. Toga u Srbiji ima na pretek. Bolonja nas je uništila više no korona.
Ipon
02.01.2021. 21:44
DRASKO HAPSI.
Deka
02.01.2021. 23:59
Хоћете ли и саветнике и функционере тако проверавати дипломе?