INCIDENT U DERVENTI: Srednjoškolci se potukli u dvorištu škole - jedan završio Hitnoj
POLICIJSKOJ stanici Derventa u ponedeljak je prijavljeno da je tog dana u dvorištu jedne srednje škole u Derventi došlo do fizičkog obračuna između dvojice starijih maloletnika, saopšteno je danas iz Policijske uprave Doboj.

Foto: N. Đ.
–U dvorištu srednje škole u Derventi došlo do fizičkog obračuna između dvojice starijih maloletnika. Rad po navedenom je u toku-saopšteno je danas (utorak) iz Policijske uprave Doboj.
„Novosti“ saznaju da su se potukla dvojica 17-godišnjih učenika, u jutarnjoj smeni nešto posle 7 časova, u dvorištu Srednje stručne i tehničke škole.
-Reč je o dvojici muškaraca, a jedan od njih je izvukao deblji kraj, sa lakšim telesnim povredama, pa mu je ukazana lekarska pomoć u Hitnoj, odnosno u Domu zdravlja Derventa-kazuje naš izvor.
Policijska istraga je u toku i zasada je nepoznato zašto su srednjoškolici pred školom ukrstili pesnice.
Preporučujemo

PESNICAMA JE UDARAO VIŠE PUTA: Napadnuta žena u Nišu, osumnjičeni dobio krivičnu prijavu
27. 02. 2021. u 09:48

TUČA U CENTRU NIŠA: Žena prebačena u Urgentni centar, muškarac je šutnuo u glavu
26. 02. 2021. u 23:36

TUČA ISPRED ĆEVABDžINICE U NIŠU: Muškarac vređao radnicu, pa dobio udarac u glavu šipkom
26. 02. 2021. u 11:29

VELIKA PROMENA U ŠKOLAMA U SRBIJI: Od danas ništa neće biti isto, odnosi se na roditelje
RODITELjI školaraca u Srbiji od danas dobijaju automatska zvučna obaveštenja kada nastavnik u elektronski dnevnik upiše izostanak deteta sa časa ili novu ocenu. Mada su deca godinama nalazila načine da ne kažu roditeljima baš sva dešavanja u školi, to sada više neće biti moguće.
17. 04. 2025. u 11:29

MAKRON POSLE RUSKOG NAPADA: Hitno nam je potreban mir
RUSKI raketni napad na grad Sumi na severu Ukrajine naglašava hitnu potrebu za nametanjem primirja Rusiji, izjavio je danas predsednik Francuske Emanuel Makron.
13. 04. 2025. u 15:34

"KOMPLITLI FRI OF ČARDž": Da li ste čuli kako Putin priča engleski? (VIDEO)
RUSKI predsednik Vladimir Putin imao je u februaru telefonski razgovor s američkim predsednikom Donaldom Trampom o okončanju rata u Ukrajini, a iako tada nije saopšteno kojim su jezikom pričala dvojica državnika verovatno se svako koristio svojim maternjim i oslonio na prevodioce.
17. 04. 2025. u 15:25
Komentari (0)