UGUŠIO SE DEČAK (2): Tragedija u Banjaluci, mališan dobio epileptični napad, Hitna mogla samo da konstatuje smrt

DVOIPOGODIŠNjI dečak je preminuo u banjalučkom naselju Lauš nakon što se ugušio hranom.

УГУШИО СЕ ДЕЧАК (2): Трагедија у Бањалуци, малишан добио епилептични напад, Хитна могла само да констатује смрт

Foto: Depositphotos

Nesrećni dečak je živeo u veoma teškim uslovima.

On je navodno oko jedan sat posle ponoći večerao, a rano ujutru dobio epileptični napad, povraćao i ugušio se.

Nakon što je došla ekipa Hitne pomoći, mogli su samo da konstatuju smrt.

O svemu su obavestili policiju.

U ovom slučaju dežurni tužilac nije izlazio na lice mesta, nego je ovlastio policiju da obavi uviđaj.

(Srpska info)

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

IMALA SAM 43 KILOGRAMA, BILA NA IVICI ANOREKSIJE: Milena Ćeranić prošla pakao - Modrice su bile svuda