VOZIO MRTAV PIJAN: Banjalučanin zadržan u policiji dok se nije otreznio

POLICIJA u Banjaluci tokom redovne kontrole zaustavila je automobil "volvo" kojim je upravljao S.G. iz Banjaluke.

ВОЗИО МРТАВ ПИЈАН: Бањалучанин задржан у полицији док се није отрезнио

Depositphotos

Tokom alkotestiranja utvrđeno je da nesavesni vozač u krvi ima 3.99 promila alkohola, piše Srpskainfo.

Ovo stanje je inače stanje teškog pijanstva kada su motoričke sposobnosti vozača totalno umanjene.

– Osoba je lišeno slobode i zadržano u službenim prostorijama do otrežnjenja – saopšteno je iz Policijske uprave Banjaluka.

Nesavesnom vozaču uručen je prekršajni nalog.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

KNEŽEVIĆ POSLE NOVOG UDARA ZAGREBA NA CRNU GORU: Proterati ambasadora Hrvatske još danas!