POKUŠAO DA SE UBIJE SKOKOM U SAVU: Pripadnika granične policije kolege spasile sigurne smrti

PRIPADNIK Granične policije BiH je sinoć, nakon što je završio smenu, skočio s mosta u reku Savu na graničnom prelazu Rača, ali su kolege uspele da ga spasu.

ПОКУШАО ДА СЕ УБИЈЕ СКОКОМ У САВУ: Припадника граничне полиције колеге спасиле сигурне смрти

Foto: Depositphotos

Policiji u Bijeljini sinoć je oko 19.05 časova prijavljeno da se B.J. posle smene na graničnom prelazu Rača popeo na stari most na reci Savi, prešao na drugu stranu ograde, u nameri da skoči, odbijajući bilo kakav kontakt.

Na lice mesta upućeni su policijski službenici.

Pre dolaska policije na lice mesta, granični policajac je skočio u vodu, ali su kolege uspele da ga izvuku iz vode, potvrđeno je u Policijskoj upravi Bijeljina.

Hitna pomoć Doma zdravlja Bijeljina policijskog službenika prevezla je u Opštu bolnicu u Bijeljini, gde je u toku medicinski pregled.

(Alo)

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

NA BINI SAZNALA ZA SMRT MUŽA: Snežana Đurišić o bolnoj temi - Dovezao me je na nastup i više ga nisam videla, surovo je kako je sve ispalo