Politika
"SRBIJA POBEĐUJE": Reke ljudi krenule ka prestonici na skup 27. juna (VIDEO)
25. 06. 2026. u 11:21
Tenis
MEKINRO: "Samo Siner ima veće šanse za titulu na Vimbldonu od Đokovića!"
23. 06. 2026. u 18:21
Fudbal
MEKSIKANCI ČEKALI I DOČEKALI: Očoa stao na gol i ispisao istoriju na Svetskom prvenstvu
25. 06. 2026. u 08:46
nenad
19.04.2021. 07:53
Nije samo Doboj u pitanju,sve od Doboja do ušća u Savu je ekocid.Rovi se na sve strane bez ikakvog plana tako da je životinjski svijet skoro uništen. Baš briga vodoprivredu za to,uzmaju velike pare od koncesija za šljunkare i to im je najbitnije.Ovo što se radi je zločin prema prirodi ali ona pamti i vraća.
Miodrag iz Peći
19.04.2021. 16:14
Još drstičniji slučaj se desio u Goraždevcu srpskoj enklavi kraj Peći. Naime, Albanac je kupio desetine hektara njive pokraj Pećke Bistrice uzvodno i to na mestu gde leti Bistrica ponire. Kopao je šljunak toliko duboko da se sva voda iz goraždevačkih izvora i bunara slila u jezero nastalo eksploatacijom šljunka.