PAKETI ZA BORCE: Boračka organizacija Ugljevik podelila je pomoć demobilisanim vojnicima
BORAČKA organizacija Ugljevik podelila je za 83 nezaposlena demobilisana borca Vojske Republike Srpske prehrambeno-higijenske pakete u susret najradosnijem hrišćanskom prazniku - Vaskrsu.
Foto: V.M.
Paketi sadrže prehrambene i higijenske namirnice vrijednosti 60 KM.
Predsednik Boračke organizacije Ugljevika Jovan Marinković istakao da se svake godine u susret Vasrksu paketi dodeljuju nezaposlenim borcima.
- Opštinska boračka organizacija će u svom radu i dalje nastojati da pomogne porodicama poginulih, ratnim vojnim invalidima i demobilisanih borcmima ali će poseban akcenat staviti na obeležavanje značajnih datuma i događaja iz odbrambeno - otadžibskog rata a sve u nameri da buduće naraštaje upozna sa žrtvom koje je srpski narod podneo na ovim prostorima prilikom odbrane Republike Srpske - najavio je Marinković.
Osamdesetogodišnji Staniša Lazić iz Bogutovog Sela, borac druge kategorije zahvalio je za pomoć i rekao da mu ovaj prehrambeno-higijenski paket veoma znači.
Preporučujemo
RUSIJA BRANI SRBE U BOSNI: Tendenciozno optuživanje samo jedne strane
26. 04. 2021. u 21:05
"PUT BiH U NATO NE POSTOJI!" Kovačević o frustracijama Željka Komšića
26. 04. 2021. u 18:28
NIKAD JAČI UDARAC ZA RUSE OD POČETKA RATA: Ukrajinske rakete letele više od 1.300 km, pogođena ključna fabrika (VIDEO)
UKRAJINA je u subotu uveče pogodila jedno od strateški najznačajnijih odbrambenih postrojenja Rusije, napavši Votkinski mašinski zavod u udaljenom regionu, skoro 1.300 kilometara od ukrajinske granice - što predstavlja najdublji udar ikada izveden ukrajinskim oružjem domaće proizvodnje.
25. 02. 2026. u 12:25
CEO REGION JE ZGROŽEN! Evo šta je uradila takmičarka lažne države Kosovo kada je videla Srpkinju na pobedničkom postolju
BRUKA i sramota na jednom od evropskih takmičenja u tekvondou za mlade u Sarajevu!
25. 02. 2026. u 11:35
"NEMA KO DA NASEČE DRVA": Rusko selo izgubilo skoro sve muškarce u ratu u Ukrajini
U RIBARSKOM selu Sedanka, na ruskom dalekom istoku, svakodnevni život je bio težak i pre rata u Ukrajini. Većina kuća nema osnovnu infrastrukturu, kao što su voda, unutrašnji toaleti ili centralno grejanje, iako zimske temperature često padnu i na -10 stepeni Celzijusa.
24. 02. 2026. u 09:43
Komentari (0)