OŽENIO SE UNUK ŠABANA ŠAULIĆA: Luka Adžić izgovorio sudbonosno "DA"
FUDBALER Luka Adžić je danas oženio dugogodišnjom devojkom, lepom Novosađankom Aleksandrom Ličinom.
Foto: Printskrin
Aleksandra je u drugom stanju, a mladi par čeka devojčicu.
Foto: Printskrin
Vest da će porodica postati bogatija za još jednu devojčicu, posebno je razveselila tetka Ildu, koja često deli fotografije zaljubljenog para i ostavlja dirljive komentare ispod objava na društvenoj mreži Instagram.
Foto: Printskrin
Par je aktivan na pomenutoj društvenoj mreži, gde često kače fotografije sa putovanja, a nedavno je unuk kralja narodne muzike, ovim putem, svojoj izabranici zahvalio na svemu.
Foto: Printskrin
- Na današnji dan je sve počelo, želim da ti se zahvalim za beskrajnu ljubav koju mi pružaš iz dana u dan, pored tebe je sve lakše, osećam se kao najvoljenija osoba na svetu. Kada sam u teškim trenucima, uvek znaš pravu reč, uvek si moja podrška u svemu i tek ćeš biti. Današnji dan je poseban za mene, upoznao sam osobu koja je drugi deo mene. Očekuje nas još puno lepih trenutaka sa našom budućom ćerkicom i znam da ćeš biti najbolja mama na svetu. Radujem se svemu što dolazi. Volim te - napisao je Luka.
Preporučujemo
OŽENIO SE BORIS DžONSON: Britanski premijer rekao "da" 23 godine mlađoj izabranici
29. 05. 2021. u 22:04
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
KREMLj REAGOVAO NA ULTIMATUM ZELENSKOG: Uskoro hitan sastanak Putina i Lukašenka
RUSKI predsednik Vladimir Putin i beloruski lider Aleksandar Lukašenko planiraju da se sastanu u bliskoj budućnosti i očekuje se da će razgovarati o ultimatumu koji je predsednik Ukrajine Volodimir Zelenski nedavno uputio Minsku, saopštio je Kremlj.
23. 06. 2026. u 08:02
"BOŽIJA RUKA" I "GOL VEKA" 40 GODINA KASNIJE: Dan kada je Dijego Armando Maradona postao "božanstvo" (VIDEO)
Dan kada se fudbal promenio. Postoje golovi koji donose trofeje, menjaju karijere, ali je samo jedan promenio istoriju ove igre.
22. 06. 2026. u 12:45 >> 12:45
Mesi pitao hrvatskog fudbalera: "DA LI SI NORMALAN", on kaže: "Ugasio sam ga!"
SA DVA gola u pobedi Argentine nad Austrijom, kapiten "Gaučosa" je oborio čak četiri rekorda Mundijala, od kojih je najbitniji onaj da je postao najbolji strelac svih vremena na Svetskim prvenstvima. Kota "18" - trenutna.
23. 06. 2026. u 16:05
Komentari (0)