TUGA - SIN ŽENE KOJU JE BOLDVIN UBIO ĆUTI OD SMRTI MAJKE: Glumac razgovarao sa porodicom Haline Hačins
ALEK Boldvin se navodno sastao sa porodicom pokojne direktorke fotografije Haline Hačins nakon fatalnog incidenta sa pucnjavom koji se dogodio prošle nedelje na setu njegovog predstojećeg filma "Rust".
Foto: Tanjug AP
Prema izveštajima, Boldvin je u subotu ujutro, 23. oktobra, u La Posadi u Santa Feu u Novom Meksiku otišao na doručak sa mužem preminule, Metjuom Hačinsom i njihovim devetogodišnjim sinom Androsom. Ali Andros navodno ćuti od tragične smrti svoje majke.
Kako prenosi Sun, otac nastradale žene Anatolij Androsovič rekao je da devetogodišnjak nije mogao da izgovori ni reč nakon što mu je rečeno da je Alek Boldvin slučajno ubio njegovu majku iz pištolja.
- Andros je bio neverovatno blizak sa svojom majkom i ućutao je kad su mu rekli da je mrtva. Metju je zaista zabrinut jer se dečak povukao u sebe i dva dana nije mogao da progovori ni reč. Ova tragedija je uništila prelepu savršenu porodicu – svi koji ih poznaju uništeni su tugom - rekao je otac Hačinsove za tabloid i dodao:
- Met u početku nije mogao da me kontaktira da mi saopšti vest jer sam izgubio telefon, ali na kraju sam kontaktirao moju sestru Olgu i Hajlninu sestru Svetlanu. Ispričao im je o tragediji i rekao da je toliko voleo Halinu da je bio shrvan. Uspeo je da me kontaktira u subotu uveče i zvučao je veoma uznemireno, ali njegova najveća briga bila je za Androsa koji je potpuno prestao da priča. To je strašno jer smo bili tako ponosni na njih i voleli smo da vidimo koliko su srećni, a sada je sve nestalo - priča on.
Antolij se nada da će porodica ubrzo moći u Ameriku kako bi utešila unuka.
- Želimo da učinimo sve što možemo da podržimo Meta jer smo veoma bliski s njim nakon što smo ga upoznali dok je živeo u Kijevu dok je Halina čekala svoje papire da odlete u SAD. Nadam se da će moja žena i ćerka uskoro moći da odu tamo da uteše Meta i Androsa - zaključio je.
(B92)
BONUS VIDEO - Emotivan govor Miloša Bikovića na komemoraciji Marku Živiću
EKSKLUZIVNO - URANIJUM I TEŠKI METALI OTKRIVENI U TKIVU GENERALA PAVKOVIĆA: Iz italijanske laboratorije stigli rezultati analiza (FOTO)
U TUMORSKOM tkivu generala Nebojše Pavkovića, koje je 15. septembra poslato na analize u specijalizovanu laboratoriju u Italiji, pronađeni su uranijum i teški metali u ekstremno visokim koncentracijama!
29. 11. 2025. u 08:00
OTAC PADAO U NESVEST, HITNA INTERVENISALA NEKOLIKO PUTA Mučne scene na sahrani Ane Radović - Iz porodične kuće je ispratili na večni počinak
DANAS je na Zlatiborskom groblju sahranjena Ana Radović iz Čajetine, koja je poginula u teškoj sabraćajnoj nesreći na magistralnom putu kod Čačka.
28. 11. 2025. u 14:45
ISPLIVAO SNIMAK: Šerif peva - "Smradovi su preko Drine prešli" - a tvrdi da pesmu nikad nije izvodio
BURA oko fotografije i snimka folkera Ace Lukasa sa Naserom Orićem, nekadašnjim komandantom jedinica Armije RBiH u području Srebrenice tokom rata u Bosni i Hercegovini, ne stišava se. I dalje akteri "kafanskog susreta" izazivaju veliku pažnju, a sad je u centru pevač Šerif Konjević, koji je pozvao srpskog pevača da prisustvuje privatnoj proslavi u restoranu u centru Sarajeva, gde je bio pozvan i Naser Orić.
02. 12. 2025. u 12:35
Komentari (0)