PRINCEZA ŠARLIN ODVEDENA NA TAJNO MESTO: Nevoljama sa suprugom Alberta Drugog od Monaka još nije kraj
PRINCEZA Šarlin od Monaka (43) je smeštena na tajno mesto da bi se oporavila.

Šarlin sa sinom Žakom, Foto Eric Mathon/Palais princier
Iako se prošle sedmice, posle osam meseci odsustva vratila kući, u Monako, iz rodne Južne Afrike gde je imala više operacija pod totalnom anestezijom, njeno zdravstveno stanje očigledno nije takvo da može da se vrati uobičajenom životu i aktivnostima.
Princezi su, kažu u Monaku, potrebni odmor i mir. Odvedena je u zelenilo, daleko od savremene buke, na nepoznatu adresu. Zbog toga će biti odsutna i sa sutrašnje tradicionalne proslave nacionalnog praznika kneževine.
Letos, zbog princezinog ozbiljnog zdravstvenog stanja, nije obeležena njena desetogodišnjica venčanja sa princom Albertom. Nije ovih dana ni sa princom otputovala u zvaničnu posetu svetskoj izložbi u Dubaiju. Albert Drugi se nadao da će to biti moguće, ali je na kraju otišao sa sestrom Stefani. Pročulo se da će se najtužnija princeza na svetu oporavljati u miru i tišini još nedeljama. Ističe se da ju je trenutno oprhvao veliki umor, posle svega što je preživela.
Šarlen Vitstok je u Južnoj Africi boravila od marta. U međuvremenu je dobila ozbiljnu infekciju uha, grla i nosa, pa je imala nekoliko hirurških intervencija. Suprug Albert (63) i njihovi šestogodišnji blizanci Žak i Gabrijela su je posetili u avgustu, a početkom protekle nedelje su je s nestrpljenjem i buketom cveća dočekali na aerodromu.
Zbog višemesečnog odsustva, u javnosti su kružile i glasine o navodnom razlazu kneževskog para. Po povratku u Monako, svi četvoro su pozirali zajedno pred objektivom ispred dvorca.
Iz Prinčevske palate su naglasili da će sledeće informacije o oporavku princeze biti saopštene pre Božića.
Preporučujemo

PRINCEZA SE NAJZAD VRATILA U MONAKO: Veći deo godine provela u Južnoj Africi
09. 11. 2021. u 19:07

VUČIĆ SE HITNO OGLASIO IZ AVIONA: Stigla mi je fantastična vest od Đorđe Meloni (VIDEO)
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić oglasio se iz aviona i rekao da mu je stigla fantastična vest iz Rima.
04. 04. 2025. u 12:49

SRBI VIŠE NE MOGU DA PUTUJU BESPLATNO U OVU EVROPSKU ZEMLjU: Treba vam posebna dozvola, evo koliko košta
EVROPSKI državljani koji putuju u Veliku Britaniju od danas moraju imati digitalnu propusnicu za ulazak u zemlju, za koju britanska vlada tvrdi da će poboljšati bezbednost granica.
02. 04. 2025. u 10:16

"NEMOGUĆE JE POBEĆI OD TOGA": Zdravko Čolić prvi put o optužbama da voli muškarce
POZNATI pevač Zdravko Čolić (73) poznat je po tome što svoj privatni život čuva daleko od očiju javnosti. Ipak, jednom prilikom odlučio je da napravi izuzetak i otkrije nekoliko ličnih detalja koji su iznenadili njegove obožavaoce.
06. 04. 2025. u 11:39
Komentari (0)