AKI RAHIMOVSKI BIĆE SAHRANJEN U ZAGREBU: Još se ne zna datum poslednjeg ispraćaja
IAKO je poslednjih godina, s nevenčanom suprugom Barbarom, živeo u Sloveniji, poslednji ispraćaj Akija Rahimovskog biće u Zagrebu.

Foto: N.Fifić
iako je godinama živeo sa suprugom u Sloveniji
Kako Večernji.hr prenosi, to verovatno neće biti pre sredine sledeće nedelje, a sve dodatno komplikuje i situacija s korona virusom.
Naime, zvanični uzrok smrti Akija biće poznat tek nakon obdukcije, a pre je gotovo nemoguće planirati bilo što konkretno.
Zasad je moguće da će porodica i članovi benda u ponedeljak imati nalaz s uzrokom smrti.
Pitanje je kako će sve izgledati i s obzirom na broj zaraženih koronom, pa veća okupljanja nisu moguća. Zasigurno će se naći veliki broj prijatelja, ali i obožavatelja koji će se želeti poslednji put da se oproste od legendarnog pevača.
Podsetimo, pre nekoliko dana Aki je imao operaciju i ugrađena su mu četiri stenta u jednoj zagrebačkoj klinici. Svi oko njega verovali su kako je to kraj ozbiljnim zdravstvenim problemima. Aki se stoga i vratio u Sloveniju, no sudbina je, nažalost, odlučila drugačije i umro je u slovenskom Novom Mestu. Uzrok smrti još nije zvanično poznat, ali je poznato da je Aki i ranije imao zdravstvenih problema.
Preporučujemo

"ZA MALO NEŽNOSTI, NA SVE ĆU PRISTATI" Dirljiv oproštaj "Parnog valjka" od Akija
22. 01. 2022. u 15:15

AKI RAHIMOVSKI DOBIO DETE U 64. GODINI: Voleo je skoro tri decenije mlađu Slovenku
22. 01. 2022. u 14:15

ŠOK PROGNOZA ZA OKTOBAR: Najavljeno da će pasti pola metra snega! Ovakve ekstreme ni meteorolozi ne pamte
PREMA najavama meteorologa, oktobar 2025. počeće u Srbiji pod uticajem prodora hladnog vazduha sa severoistoka Rusije koji je došao do Nemačke i Poljske, ali se polako približava ka nama što će prouzrokovati razvoj ciklona u Jonskom, Tirenskom i delu Jadranskog mora i već 1. oktobra, u sredu, u večernjim časovima na jugu i jugozapadu Srbije počeće da pada kiša.
30. 09. 2025. u 20:58

"ZAŠTO MI PIPAŠ ŽENU?" Ovako je počela tuča na svadbi u Gornjem Milanovcu, nasrnuli na doktora (VIDEO)
SVADBENO veselje u Gornjem Milanovcu pretvorilo se u haotičnu scenu kada je došlo do nesvakidašnjeg incidenta.
30. 09. 2025. u 16:10

NE DA NA ĆERKU Bogdanin otac očitao lekciju Veljku, jasno mu stavio do znanja: "Možda pre nisi imao ovakvu devojku..."
VELjKO je uvek isticao da želi veliku porodicu sa mnogo dece kojima će usaditi prave vrednosti i tradiciju.
29. 09. 2025. u 16:17
Komentari (0)