KAO VINO - ŠTO STARIJA, SVE LEPŠA: Nina Badrić u crvenoj mini-haljini izgleda kao bomba (FOTO)
HRVATSKA pevačica Nina Badrić je nedavnom objavom na Instagramu oduševila svoje pratioce.

Foto Marko Grubišić
Nina je u smeloj crvenoj mini-haljini, izraženog dekoltea, ležala u kadi od bakra, a do izražaja su došle njene vitke i duge noge. "Samo opušteno", poručila je u opisu svojih fotografija.
I dok je Nina opušteno ležala u kadi, njeni pratioci su iskoristili priliku da komentarišu njenu aktivnost.
"Kraljica", "Prelepa i predivna", "Što starija, to bolja u svakom pogledu", bili su samo neki od komentara.
(b92)
Preporučujemo

ŠTA ĆE REĆI DUŠKO? Reper Kanje Vest zapratio Jelenu Karleušu, ona uzvratila (FOTO)
09. 03. 2022. u 20:31

RASPOREĐENO 110.000 VOJNIKA, RUSI KREĆU U ZAVRŠNI UDAR NA POKROVSK: "Sa time bi mogli zauzeti srednje veliku evropsku državu"
RUSIJA ne pokazuje znakove povlačenja u ratu protiv Ukrajine. Naprotiv, Moskva je pojačala dalekometne udare na ukrajinske gradove i napade duž cele linije fronta. Vojni stručnjaci ističu da je ruska strana usvojila nove taktike, oslanjajući se na masovnu upotrebu dronova i malih diverzantskih jedinica, piše The New York Times.
10. 08. 2025. u 20:18

EVO KO JE TROSTRUKI UBICA IZ GNjILANA: Bio u društvu sa Kurtijem, Osmanijevom i Haradinajem
TRI osobe su ubijene, a nekoliko je ranjeno u pucnjavi koja se dogodila danas u Gnjilanu, dok je osumnjičeni napadač u bekstvu, prenela je Koha. Bolnica u Gnjilanu saopštila je da je na licu mesta konstatovana jedna smrt, a da su dve osobe prebačene u Urgentni centar bez znakova života.
10. 08. 2025. u 18:11

Ovako izgleda kuća Milana Borjana koja je demolirana: Lopov odneo i snimač video nadzora (FOTO)
"HVALA policiji grada Beograda na brzoj reakciji i sjajnom odnosu prema poslu."
11. 08. 2025. u 09:52
Komentari (0)