PRETUČEN SRPSKI TIKTOKER: Vajvai napadnut na ulici (FOTO)
POZNATI srpski tik-toker Andrija Milivojević Vajvai, navodno je pretučen pre nekoliko večeri u Smederevu.

Foto: Instagram/Andrija Milivojević Vajvai
Sa njim su to veče, kako se dalje navodi, u blizini muzeja, bili njegovi drugovi i kolege, tik-tokeri Mihael Ibranović Mihalhere iz Hrvatske, jutjuber Miloš Šarić Šarke i sin Mikija Panjkovića, jutjuber i frizer Vojislav Panjković.
Njih su navodno, za sada nepoznati muškarci verbalno napali, a potom i fizički nasrnuli na Andriju Milivojevića.
Kako pišu domaći mediji, jedino je tiktoker bio fizički napadnut.
Vajvai je najpre negirao da se incident dogodio. Međutim, kada je čuo da postoji video zapis, priznao je da su doživeli neprijatnost, ali nije želeo mnogo da priča.
– Ništa se nije desilo. Nemam nikakvih povreda, ni ja, ni prijatelji. Ne znam zašto su nas napali. Ne bih da pričam o tome, voleo bih da se snimci ne objavljuju – rekao je Andrija.
(Kurir)
Preporučujemo

TIK TOK UVODI NOVU PROMENU: Ovom opcijom mnogi neće biti oduševljeni
16. 04. 2022. u 15:41

OTVORENI ČIN CENZURE: Ruski MIP traži da Tviter vrati pristup ruskoj objavi o Buči
06. 04. 2022. u 08:39

(MAPA) ŽESTOKE BORBE KOD POKROVSKA: Puca ukrajinska odbrana, front je postao "pakao"
NA FRONTU kod Pokrovska ponovo se vode žestoke borbe. To područje postalo je epicentar ruskih napada, a ukrajinski mediji i vojska opisuju situaciju kao izuzetno teška.
14. 05. 2025. u 08:43

AMERIČKI MEDIJI OTKRIVAJU: Rusiju će na pregovorima u Istanbulu predstavljati ova dva zvaničnika
VISOKI bivši zvaničnik Kremlja, koji je želeo da ostane anoniman zbog osetljivosti teme, rekao je da će Rusiju na predstojećim pregovorima u Istanbulu predstavljati ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov i savetnik predsednika za spoljnu politiku, Jurij Ušakov, objavio je list Vašington post.
14. 05. 2025. u 09:19

"JA NE MOGU DA NASTAVIM BEZ TEBE" Potresna objava Nataše Ninković: "Ovo je najusamljeniji dan mog života" (FOTO)
NEMA dana kad ne misli na svoju majku...
14. 05. 2025. u 11:32
Komentari (0)