NAJTUŽNIJA PRINCEZA PONOVO POBEGLA IZ MONAKA? Svi se pitaju ko brine o blizancima dok je princ Abert bolestan i izolovan
JAVNOST je pre nekoliko dana saznala kako je princ Albert po drugi puta oboleo od korona virusa, zbog čega se nalazi u samoizolaciji, a gde je ponovo nestala princeza Šarlin od Monaka, niko ne može sa sigurnošću da kaže.
Foto: EPA
U ovom trenutku njihovi blizanci, sedmogodišnji princeza Gabrijela i princ Žak, ne mogu računati na svoje roditelje. Monegaška palata potvrdila je prinčevu bolest, ali i otkrila kako on, budući da nema nikakve simptome, nastavlja sa svojim dužnostima izolovan od svih.
Ono što se nigde ne spominje jeste podatak da li su se korona virusom zarazili blizanci, a nema ni spomena ni o princezi Šarlin.
Upravo zbog toga krenula je zabrinutost, stoga ne čudi što mnogi postavljaju pitanje ko brine trenutno o blizancima dok je njihov otac bolestan, a majka ponovo daleko od Monaka. Prema nekim šuškanjima ovoga puta Šarlin je navodno pobegla na Korziku, gde se trenutno i nalazi, zbog čega ne može da brine o svojoj deci.
Poznato je da su u martu 2020., kada je princ Albert prvi puta bio zaražen koronom, blizanci preseljeni na porodično imanje u Rok Agelu, a dok je njihova majka boravila prvo u Južnoj Africi, a potom i na lečenju u Švajcarskoj, kada su decu čuvale njehove tetke - princeze Karolina i Stefani. Upravo iz tog razloga pretpostavlja se da su one i ovoga puta uskočile u pomoć.
BONUS VIDEO - ROĐENA KAO PRINCEZA, UMRLA KAO SKROMNA ŽENA: Srpska kraljica Marija je nekada bila uzor narodu
(Wanted)
Preporučujemo
KEJT MIDLTON ODUŠEVILA STAJLINGOM: Vojvotkinja ponela kombinaciju s daškom ležernosti
22. 04. 2022. u 14:38
ŠAMAR KRALjICI: Šok, princ Hari nije došao na komemoraciju princu Filipu
07. 04. 2022. u 09:45
PUTIN PISAO VUČIĆU: Poželeo mu zdravlje i uspehe, a građanima Srbije sreću i prosperitet
PREDSEDNIK Aleksandar Vučić primio je danas čestitku predsednika Ruske Federacije Vladimira Putina povodom Dana državnosti Republike Srbije, u kojoj mu je ruski lider poželeo zdravlje i uspehe, a građanima Srbije sreću i prosperitet, saopštila je danas Služba za saradnju sa medijima predsednika Republike.
13. 02. 2026. u 12:40
STRADALI MLADIĆ SIN POZNATOG MUZIČARA: Novi detalji nesreće u Sarajevu
ERDOAN Morankić (23), koji je stradao u tramvajskoj nesreći u Sarajevu, sin je poznatog muzičara iz Brčkog Armana Morankića, piše portal sarajevskog Avaza.
13. 02. 2026. u 12:05
HTELA DA OPROSTI PRELjUBU? Šta se stvarno desilo između Ane i Bastija
ŠTA se stvarno desilo između Ane Ivanović i Bastijana Švajnštajgera?
13. 02. 2026. u 07:51
Komentari (0)