"NAJVIŠE BOLOVA IMAM U PREDELU LEVE NOGE" Milić Vukašinović otkkrio u kakvom je stanju
MUZIČAR završio u bolnici.
Foto ATA Images
Kako domaći mediji saznaju, Milić Vukašinović, bivši bubnjar "Bijelog dugmeta", završio je u Urgentnom centru.
Foto: V. Danilov
Čuveni roker, popularnost je stekao kao bubnjar u najpozantijem rok bend Bjelo dugme, da bi nakon raspada grupe, nastavio solo karijeru. Pored muzike, često je ulazio u rijalitij formate poput Velikog brata i Farme.
Foto: Printskrin TV Pink
Pevač kaže da trpi jezive bolove koji sada već traju 24h.
- U početku sam mislio da nije ništa ozbiljno, a onda su bolovi počeli da budu konstantni, traju 24h, najveće bolove imam u predelu leve noge - rekao nam je Milić pa dodao:
- Sada sam u Urgentnom, čekam izveštaj lekara, trebalo bi da naprave procenu vezano za operaciju, verovatno će biti jer je reč o upali - rekao je Vukašinović.
(Republika.rs)
BONUS VIDEO:
U ŽIVOTU ME VODI ISKRENOST Rada Manojlović u "Sa zvezdama na ti"
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTO
"TREBA ODATI PRIZNANjE VUČIĆU I SRBIJI, MORAMO ZAŠTITI SRBE OD KURTIJA" Montgomeri očitao lekciju medijima u CG o Kosovu i Metohiji
U INTERVJUU za crnogorski "Dan", Vilijam Montgomeri, bivši američki ambasador u SR Jugoslaviji, osvrnuo se na situaciju na Kosovu i Metohiji.
15. 05. 2026. u 13:16
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
FARMER OSTAVIO 5 KRAVA NA PUSTOM OSTRVU: 130 godina kasnije naučnici nisu mogli da veruju šta vide
PRIČA o pet krava ostavljenih na izolovanom ostrvu Amsterdam u Južnom okeanu prerasla je u jedno od najneobičnijih poglavlja moderne biologije.
14. 05. 2026. u 14:24 >> 20:55
Komentari (1)