ZA POZAMAŠNU SUMU NOVCA: Prodana kožna jakna Majkla DŽeksona
KOŽNA jakna, koju je nosio američki pevač Majkl Džekson 1980-ih godina prodata je za 306.000 dolara na aukciji u Londonu.

Foto: Ptintskrin/Jutjub/ MJ Forever
Džekson je crno-belu kožnu jaknu nosio u reklami Pepsija 1984. godine, u prvoj u nizu reklama koje je snimio za tu kompaniju.
Na aukciji u Londonu u petak prodato je više od 200 predmeta, uključujući jaknu britanskog pevača Džordža Majkla, objavio je Bi-Bi-Si (BBC).
Džeksonove reklame za Pepsi se uglavnom pamte po incidentu kada se njegova kosa zapalila tokom jedne sesije snimanja i kada je pevač zadobio ozbiljne opekotine.
BONUS VIDEO: SRPSKI DžET-SET U PROVODU: Poznati uživali u noćnom izlasku

"MEĐUNARODNE GRANICE SE NE SMEJU MENjATI SILOM" Licemerna izjava evropskih lidera - gospodo, a šta je sa Srbijom?!
GRUPA evropskih lidera poručila je danas, nakon samita predsednika SAD i Rusije Donalda Trampa i Vladimira Putina na Aljasci, da će nastaviti da podržava Ukrajinu koja, kako ističu, mora da dobije čvrste bezbednosne garancije i jedina može da odlučuje o svojoj teritoriji.
16. 08. 2025. u 12:35

TRAMP U OGROMNOM PROBLEMU: Veliki peh pred sastanak sa Putinom na Aljasci
PREDSTOJEĆI sastanak između predsednika SAD Donalda Trampa i ruskog predsednika Vladimira Putina u petak na Aljasci dolazi u vreme kada u američkoj administraciji gotovo da nema iskusnih stručnjaka za Rusiju, piše Fajnenšel tajms.
13. 08. 2025. u 11:24

CIFRA - BOLI GLAVA: Koliku penziju prima Berček? Svakog meseca na račun mu ležu DVE SUME
MNOGI kažu da je Aleksandar Berček jedan od najvećih glumaca na ovim prostorima, a on je svoj talenat dokazivao idući iz uloge u ulogu, i iznova pokazujući čari svog glumačkog umeća.
15. 08. 2025. u 13:20
Komentari (0)