BROJ 13 ĆE NAM BITI SREĆAN: "Divlje jagode" otkrile detalje solističkog koncerta koji spremaju (FOTO)
DIVLjE JAGODE najavili su koncert 25. aprila u MTS dvorani, a koji će po mnogo čemu nositi duh novog o čemu je istakao frontmen benda, Zele Lipovača.
Foto: Marina Pešić
Zele je rekao da želi da održi koncert ponovo na istom mestu, zato što je posle prvog koncerta koji su održali na tom mestu je izašao njihov prvi "lajv" album.
Foto: Marina Pešić
Foto: Marina Pešić
Povod za koncert je novi studijski album, trinaesti u karijeri, simboličnog naziva "13.". A Zele se osvrnuo na najnoviji singl "Ukrala je svjetlost Istoka", koji će premijerno biti na dan konerta.
- Mi smo realizovali već 4 singla sa našeg novog albuma, koje ćemo sigurno svirati 25. aprila. Za "Ukrala je svjetlost Istoka", juče je završen spot, a za desetak dana očekujemo da će on biti i prikazan. Krivac za tekst je naš novi tekstopisac, inače član benda Damijan, koji do sada to nije radio, te smo otkrili njegov talenat".
Foto: Marina Pešić
Zele inače obećava žestok koncert, a kako kaže nada se da će se kao što je bio 2022. u najmanju ruku i ponoviti.
BONUS VIDEO:
NI NA VRHUNCU NISAM ZABORAVIO ODAKLE SAM POČEO | "Novosti" intervju | Miroslav Ilić
Preporučujemo
TAJNA ODNOSA JELENE ROZGE I IVANA HULjIĆA: Ovo je razlog zbog čega sam nova ja
23. 03. 2024. u 20:25
EKSKLUZIVNO - URANIJUM I TEŠKI METALI OTKRIVENI U TKIVU GENERALA PAVKOVIĆA: Iz italijanske laboratorije stigli rezultati analiza (FOTO)
U TUMORSKOM tkivu generala Nebojše Pavkovića, koje je 15. septembra poslato na analize u specijalizovanu laboratoriju u Italiji, pronađeni su uranijum i teški metali u ekstremno visokim koncentracijama!
29. 11. 2025. u 08:00
OTAC PADAO U NESVEST, HITNA INTERVENISALA NEKOLIKO PUTA Mučne scene na sahrani Ane Radović - Iz porodične kuće je ispratili na večni počinak
DANAS je na Zlatiborskom groblju sahranjena Ana Radović iz Čajetine, koja je poginula u teškoj sabraćajnoj nesreći na magistralnom putu kod Čačka.
28. 11. 2025. u 14:45
ISPLIVAO SNIMAK: Šerif peva - "Smradovi su preko Drine prešli" - a tvrdi da pesmu nikad nije izvodio
BURA oko fotografije i snimka folkera Ace Lukasa sa Naserom Orićem, nekadašnjim komandantom jedinica Armije RBiH u području Srebrenice tokom rata u Bosni i Hercegovini, ne stišava se. I dalje akteri "kafanskog susreta" izazivaju veliku pažnju, a sad je u centru pevač Šerif Konjević, koji je pozvao srpskog pevača da prisustvuje privatnoj proslavi u restoranu u centru Sarajeva, gde je bio pozvan i Naser Orić.
02. 12. 2025. u 12:35
Komentari (0)