ZAMISLITE DA ODEM NA BOTOKS SA OVIM MOJIM OBRAZIMA: Zlata Petrović progovorila o estetskim intervencijama
IAKO su se brojne njene koleginice podvrgle estetskim zahvatima, pevačica Zlata Petrović tvrdi da to nije za nju.

Foto ATA Images
Ona je jednom prilikom otvoreno govorila o svom izgledu i otkrila zbog čega nikada ne bi uradila botoks ili neki sličan zahvat.
–Zamislite da odem na botoks sa ovim mojim obrazima, kako bi izgledala? Pa užasno! Meni to ne stoji inače bih stavila, ali nemam problem sa borama. Nikada nijednu iglicu i intervenciju imala. Ja samo poradim sa svojim mozgićem. Ako neko ima samopouzdanja to sam ja. Ja sam mala i dinamitna žena, može se tako reći – rekla je Zlata svojevremeno.

Foto ATA Images
Zlata je jedna od retkih koja ne pati od skupocenih brendova, pa se tako obuče za manje od 1000 dinara kao i svaka prosečna osoba u Srbiji.
–Sa malo para mogu divno i lepo da živim. Ja kod Kineza sebi kupim ove minđušice, ja presrećna. Svaka žena sa malo para može da se lepo obuče, ja i kozmetiku kupujem koja košta između 300 i 500 dinara. Ja čak ne idem ni kod kozmetičara, nemam potrebu – kazala je ona.
(GRAND)

ČETIRI ZEMLjE EU ODBILE TRAMPOV PLAN: Neće da kupuju američko oružje za Ukrajinu!
ČETIRI evropske zemlje odbile su da učestvuju u projektu predsednika SAD Donalda Trampa o kupovini američkog oružja za Ukrajinu.
16. 07. 2025. u 14:12

BEBA IZ SRBIJE SE UGUŠILA NAOČIGLED RODITELjA: Nezapamćena tragedija na Halkidikiju
BEBA iz Srbije, stara svega 13 meseci, iznenada je izgubila život u jednom ugostiteljskom objektu na Halkidikiju. Kako navode grčki mediji, ova nezapamćena tragedija odigrala se pred očima detetovih roditelja.
16. 07. 2025. u 14:33

Naučnici ajkulama spustili mrtvu kravu na 1.629 metara dubine - nisu mogli da veruju šta su ribe uradile (VIDEO)
"TO POKAZUJE strategiju preživljavanja kod vrsta koje se ne hrane usamljeno."
14. 07. 2025. u 13:06
Komentari (0)