UMRO LEGENDARNI GLUMAC: Ćerka otkrila uzrok smrti, bolovao od ove opake bolesti
LEGENDARNI glumac Val Kilmer, zvezda filmova poput Betmena i Top Gana, preminuo je 1. aprila u 65. godini.

Foto: Pixabay
Njegova ćerka Mercedes Kilmer potvrdila je njegovu smrt za Njujork tajms u utorak.
Mercedes je obelodanila i da je Val Kilmer preminuo od upale pluća, a dodala je i da mu je dijagnostikovan rak grla 2014. godine, ali da se kasnije oporavio.
Jedno od poslednjih Kimlerovih pojavljivanja u javnosti bilo je za svoju TvainMania fondaciju početkom juna 2019. godine, nakon što se udaljio od reflektora nakon zdravstvenih problema.
Preporučujemo

NAJBOLjI KOMIČAR ROĐEN NA DAN ŠALE: Na današnji dan rođen Miodrag Petrović Čkalja
01. 04. 2025. u 13:02

TRAMP OTKRIO KOLIKO LjUDI NEDELjNO GINE U UKRAJINI: "Putin ubija mnogo ukrajinskih vojnika"
PREDSEDNIK Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp izjavio je danas da je nezadovoljan ponašanjem ruskog predsednika Vladimira Putina i naveo da razmatra nove sankcije protiv Rusije.
08. 07. 2025. u 20:36

SKANDAL! PLENKOVIĆ O USTAŠKOM KONCERTU TOMPSONA: "Ponosni smo, jedino on može da okupi pola miliona"
PREMIJER Hrvatske Andrej Plenković održao je konferenciju za medije nakon sednice Predsedništva Hrvatske demokratske zajednice (HDZ). Glavna tema bila je koncert Marka Perkovića Tompsona na Hipodromu i ustaška ikonografija koja se tamo mogla videti, ali i čuti.
07. 07. 2025. u 18:33

ARKAN JE ZBOG NjEGA ZAPLAKAO: Pustio je suzu na sahrani kuma
DRAGAN Kovač Kova, legenda švedskog podzemlja, likvidiran je pre tačno 24 godine, ispred restorana u Stokholmu.
09. 07. 2025. u 11:36
Komentari (0)