CRVENO SLOVO ZA MENE: Tanja Savić se upoznala i družila sa svojim sugrađanima u rodnom Smederevu (FOTO)
SAMO nekoliko dana nakon što je folk zvezda Tanja Savić upriličila nesvakidašnje druženje i upoznavanje sa publikom u Novom Sadu 24. aprila u okviru "Meet and Greet" akcije "Upoznaj Tanju", usledio je isto takvo druženje i u njenom rodnom gradu Smederevu.

Foto: Privatna arhiva
Interesovanje je prevazišlo sva očekivanja, što govori činjenica da je bila ogromna gužva Tanjinih fanova koji su strpljivo čekali svoj red u sportskoj hali, ne bi li se slikali i upoznali sa Tanjom.
Foto: Privatna arhiva
Kako su ovakva druženja postala tradicija pred velike Tanjine koncerte u okviru turneje "20 godina sa Tanjom", folk zvezda svojim sugrađanima potpisivala je autograme, slikala se sa njima, pravili su selfije, razgovarali na temu Tanjine karijere i sve ono što ih interesuje, kada će koncerti i nove pesme.
- Srce mi je puno, ovaj dan je kao crveno slovo za mene, zato što sam videla koliko me moji ljudi, moji Smederevčani vole. Ovakva druženja postala su naša tradicija. Podelili smo najlepše emocije i osećanja i još više mi je drago što ćemo se još jednom videti u subotu 17. maja na koncertu da pevamo iz sveg glasa.
Tanjina publika iz hale izlazila je širokih osmeha puna entuzijazma, čekajući sa nestrpljenjem koncert u Smederevu.
Podsetimo, pre Tanjinog rodnog grada, biće veliki koncert u dvorani "Spens" u Novom Sadu, 10. maja, a nedelju dana kasnije i u Smederevu, 17. maja ove godine.
Preporučujemo

DOŽIVELA NERVNI SLOM: Pevačica htela da obriše sve što je uradila, ali se predomislila
29. 04. 2025. u 18:20

"POJEDOH SE ŽIV, IZLUDE ME TO" Vučić o otvaranju auto-puta do Požege: To su već foliranja i glupiranja, krajnji rok do ponedeljka
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić govorio je iz Čačka o otvaranju auto-puta do Požege.
03. 07. 2025. u 11:49

"MOGLO BI UMRETI 4.500 LjUDI" Ova zemlja je najugroženija na Zapadnom Balkanu, hitan sastanak u SZO zbog vrućina u Evropi
JUŽNA Evropa suočava se sa žestokim toplotnim talasom - temperature prelaze 40 stepeni Celzijusa, a u španskoj pokrajini Uelva izmereno je rekordnih 46 stepeni, što je najviša junska temperatura u istoriji zemlje. Istovremeno, Italija, Grčka, Portugalija i Zapadni Balkan takođe beleže rekordne vrućine, praćene šumskim požarima i ljudskim žrtvama.
01. 07. 2025. u 11:45

ISPOVEST RADNICE: "Kad biste ovo znali, nikad ne biste kročili na kruzer"
DRUŠTVENIM mrežama kruže viralni snimci u kojima osoba koja se predstavlja kao radnica na kruzeru deli detalje iz života na brodu. U jednom takvom videu podelila je niz fotki u kojima tvrdi da otkriva tajne života na kruzeru i tako šokirala mnoge.
05. 07. 2025. u 11:33
Komentari (0)