TAKO BLIZU: Joca Stefanović sa devojkom Ivom Bojanović ukrstio glasove - "Srce me je vuklo da ovo uradim" (FOTO)
POPULARNI pevač Joca Stevanović upriličio je promociju povodom pesme "Tako blizu" koju je otpevao u duetu sa devojkom Ivom Bojanović.
Foto Novosti
- Pesma je prvobitno trebala da bude moja, ali kada je Iva čula melodiju, automatski je sela napisala drugu strofu i otpevala ju je sa demo snimkom - istakao je Joca za "Večernje novosti".
U njihovoj vezi funkcioniše po principu kako se dogovorimo.
- Moram da priznam da ne ljubomorišem, jer smatram da to ima negativnu konotaciju.
Razumemo se, oboje smo u javnom poslu i razumemo jedno drugog - istakla nam je Iva.
Ivu i Jocu su svojim dolaskom podržale i kolege: Ana Sević, Darko Lazić, Haris Džinović i mnogi drugi.
IDEJA ZA „UBISTVO U ORIJENT EKSPRESU “ ROĐENA U SRBIJI: 50 godina od smrti Agate Kristi - "kraljice zločina"
KADA je Agata Kristi dvadesetih godina prošlog veka sela u legendarni Orijent ekspres, nije mogla ni da sluti da će joj upravo taj voz, njegovi putnici i predeli kroz koje je prolazio, podariti jednu od najslavnijih priča u istoriji književnosti.
21. 01. 2026. u 16:48
TRAMP SAOPŠTIO UDARNU VEST O GRENLANDU U DAVOSU
PREDSEDNIK SAD Donald Tramp rekao je da neće koristiti silu protiv Grenlanda.
21. 01. 2026. u 15:13
MIRA ADANjA POLAK PRODALA SVU IMOVINU Nije ostalo ništa: "Sve što je moglo da se proda, prodala sam..."
PRIVATNOST nikada nije delila sa širokim auditorijumom...
20. 01. 2026. u 09:05
Komentari (0)