PORODICA KAO PODRŠKA: Harija Mata Harija iz prvog reda gleda ćerka Nađa (FOTO)
POP zvezda Hari Varešanović večeras je na prvom od tri koncerta u Sava centru obeležio 40 godina benda "Hari Mata Hari".
Foto Novosti
Pevača je večeras iz prvog reda gledala njegova porodica, od kojih je bila najveselija ćerka Nađa.
Veče je otvoreno dobro poznatim hitom "Ja te volim najviše na svetu" , koji je publika pevala uglas sa Harijem Varešanović od prvog stiha.
Najavljeni koncerti u Plavoj dvorani Sava Centra su u okviru turneje 40 godina muzike, ljubavi i emocije, a Hari Mata Hari i večeras potvrđuje zašto decenijama zauzima posebno mesto na regionalnoj muzičkoj sceni i kao bend i kao brend.
Preporučujemo
CNN OBJAVIO DA JE IRAN PROGLASIO VELIKU POBEDU, TRAMP POLUDEO Saopštenje je velika prevara, nadležni utvrđuju da li je počinjeno krivično delo
IRAN je saopštio da je ostvario veliku pobedu i primorao Sjedinjene Američke Države da prihvate njegov plan u 10 tačaka, navodi se u saopštenju Vrhovnog saveta za nacionalnu bezbednost Irana koje su preneli državni mediji, tvrdi CNN. Tramp je na obajvu CNN-a ekspresno reagovao i optužio ih za prevaru.
08. 04. 2026. u 02:39
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
SAŠI OTKRIVENO TEŠKO OBOLjENjE Doktor ostao u čudu: "Ovo nisam video u zadnjih 20 godina"
"OD srednje škole muku mučim s tim..."
10. 04. 2026. u 09:52
Komentari (0)