PRIORITET - JAK IMUNITET: Marinko Rokvić objavio sliku iz kućne teretane
POZNATO je da pevač Marinko Rokvić (66) neprestano vežba i vodi računa o svom izgledu.
Foto: Instagram/marinkorokvicofficial
To je pogotovo izraženo sada, kad je, zbog pandemije virusa korona, smanjena fizička aktivnost, a vreme provedeno kod kuće duže nego inače. Upravo u kućnim uslovima, u Košutnjaku, Marinko je napravio kutak za sebe gde trenira, a sada je objavio na "Instagramu" sliku u tom ambijentu.
Rokvića vidimo u sportskoj opremi, sa bućicom u rukama. Zategnuti mišići na nogama i rukama, pre svega, jasno pokazuju da je folker u sjajnoj formi, i da prkosi godinama. Uz fotografiju, Marinko je napisao potpuno prikladan komentar:
- U ovom ludom vremenu korone, jačanje imuniteta je prioritet. Pored vitamina, izbalansirane ishrane, dobrog sna, i fizička aktivnost je jedna od veoma bitnih stvari koje treba da uvedemo u svoju svakodnevicu. Vežbajmo i pozitivno mislimo, jer, kako zračimo, tako i privlačimo. Svesno privucimo najbolje.
Foto: Instagram/marinkorokvicofficial
Preporučujemo
PORUKA PRINCEZE RASPLAKALA JAVNOSTI: Kejt Midlton opisala svoju najtežu borbu! (FOTO)
05. 02. 2026. u 09:05
ZAŠTO SE SVI ČUDE NOVOJ VEZI DžEJSONA MAMOE? Ljudi se gade, a nije u pitanju razlika u godinama! (FOTO)
05. 02. 2026. u 08:32 >> 09:02
ODBILA DA SNIMI "ZLATNIK": Najveći hit Tanje Savić bio je namenjen OVOJ pevačici
05. 02. 2026. u 08:30
"Hrvati, idete li na Priju? A Balašević? Srbi to rade dostojanstveno - NE UZ MAGARCA"
04. 02. 2026. u 22:25
SUMNjA SE DA JE OVAJ ČOVEK SA ESTRADE NARUČIO NAPAD NA ČOLINU KUĆU: Bili prijatelji i saradnici (FOTO)
JEDAN pravac istrage upućuje na poznato ime sa estrade, čeka se prikupljanje svih dokaza.
03. 02. 2026. u 16:49
"PRIŠTINSKA ADMINISTRACIJA UBRZANO ČISTI POKRAJINU OD SRBA" Hitno se oglasilo rusko Ministarstvo spoljnih poslova - "To je licemerno!"
KORISTEĆI uspeh na nedavnim parlementarnim izborima, prištinska administracija forsira čišćenje pokrajine od srpskog stanovništva, saopšteno je iz Ministarstva spoljnih poslova Rusije.
04. 02. 2026. u 13:32
AMERIKANKA IZ "LEPIH SELA": "Srbi su bili svetski neprijatelji broj jedan, zlikovci - ali ne i za mene"
FILM "Lepa sela lepo gore" Srđana Dragojevića važi za jedno od najboljih i najvoljenijih ostvarenja naše kinematografije.
04. 02. 2026. u 10:52
Komentari (0)