BEZ KONKURENCIJE: Bijonse prva sa devet nominacija za Gremi nagrade
KRALjICA popa Bijonse vodi s devet nominacija za ovogodišnje Gremi nagrade, uključujući i za pesmu godine, objavili su danas organizatori.

Foto: EPA
Britanska pevačica Dua Lipa, Amerikanka Tejlor Svift i reper Rodi Rič imaju svako po šest nominacija za 63. dodelu najznačajnijih muzičkih nagrada.
Dobitnici će biti proglašeni 31. januara sledeće godine.
Bijonse je nominacije zaslužila najvećim delom za pesmu "Black parade" koja slavi crnačku kulturu i aktivizam i objavljena je u vreme letošnjih protesta protiv sistemskog rasizma i policijske brutalnosti prema Afroamerikancima u SAD.
"Black parade" će se takmičiti za pesmu i snimak godine, zajedno s "Don't start now" Due Lipe.
Preporučujemo

"ALBANCI NIKADA NEĆE ZABORAVITI 45 GODINA KOMUNIZMA": Pevačica poručila - Glasajte za Trampa
22. 10. 2020. u 10:24 >> 10:25

TELOHRANITELj POZNATE PEVAČICE PRONAĐEN OBEŠEN: Ona ne želi da komentariše njegovu smrt
01. 10. 2020. u 00:57

RAT SA OCEM PUNO KOŠTA: Britni Spirs iskeširala preko milion dolara za pravne troškove
12. 08. 2020. u 09:54

KREMLj OBJAVIO USLOVE ZA SASTANAK PUTINA I ZELENSKOG: Prvo mora ovo da se dogodi!
SUSRET ukrajinskog predsednika Vladimira Zelenskog i predsednika Rusije Vladimira Putina je moguć ukoliko delegacije Ukrajine i Rusije postignu određene dogovore, izjavio je portparol ruskog predsednika Dmitrij Peskov u obraćanju novinarima.
17. 05. 2025. u 11:48

AMERIČKI MEDIJI OTKRIVAJU: Rusiju će na pregovorima u Istanbulu predstavljati ova dva zvaničnika
VISOKI bivši zvaničnik Kremlja, koji je želeo da ostane anoniman zbog osetljivosti teme, rekao je da će Rusiju na predstojećim pregovorima u Istanbulu predstavljati ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov i savetnik predsednika za spoljnu politiku, Jurij Ušakov, objavio je list Vašington post.
14. 05. 2025. u 09:19

"UBIĆU SE, HOROR!" Marija otkrila dugo čuvanu tajnu: "Rođena sam bez..."
"JA ću da se ubijem, znači horor!"
16. 05. 2025. u 13:39
Komentari (0)