SAMO DA JE ZAGRLIM: Vuk Mob se oglasio, i dalje ne može da veruje da je postao tata! (FOTO)

REPER i bivši učesnik rijalitija "Zadruga", Vuk Mob, je postao otac devojčice, kojoj su on i njegova verenica Olivera Konatar dali neobično ime Teona.

САМО ДА ЈЕ ЗАГРЛИМ: Вук Моб се огласио, и даље не може да верује да је постао тата! (ФОТО)

Foto: Instagram

Rođenje ćerkice su nestrpljivo priželjkivali, budući da je mala Teona rešila da na svet dođe nešto kasnije od predviđenog termina. Reper nije u mogućnosti da vidi ćerku i verenicu, pa jedva čeka da ih izvede iz porodilišta, ali je na vezi s njima putem video-poziva.

Od količine uzbuđenja i sreće što je postao tata, Vuk ne prestaje da se oglašava na društvenim mrežama, a u najnovijoj objavi na Instagramu, uz sliku tek rođene ćerke i verenice, napisao je:

- Ljudi mi kažu da ne valja da kačim slike deteta, ali ja ne mogu da ne okačim! Moja krv, moje meso se meni smeje, a tek se rodila! Ono se malo nešto smeje, žaba malena bezobrazna tatina! Ceo dan pokušavam da dođem sebi i shvatim sta se dešava, da sad postoji nešto malo moje koje ću ja da čuvam, pazim, mazim, kupam sa mojom ženom najlepšom na svetu! Je*o sve pesme, hitove, uspehe i ostale gluposti, samo još da zagrlim moje malo đubrence slatko i da je poljubim u nosić, i ja sam sve u životu ostvario! Hvala svima na čestitkama, lepim rečima, ovo je najveći dan u mom životu i ja stvarno ne znam kako da sve ovo podnesem! Bitno mi je da su moji roditelji doživeli svoje prvo unuče, da imam ženu svog zivota i da mi se dete rodilo živo i zdravo! Ukratko - JA SAM SREĆAN ČOVEK! HVALA!!! A sad idem da se napijem kako zakon nalaže".

Podsetimo, reperova verenica porodila se 10. marta, u porodilištu u Beogradu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Vuk Mob (@iamvukmob)

(Mondo)

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.

24. 06. 2026. u 18:41

Komentari (0)

VUK (13) SVIRA, A ROBOTI IGRAJU MORAVAC: Pripreme za skup Srbija jedna porodica