Košarkaška reprezentacija Srbije je eliminisana sa Evropskog prvenstva, a plasman među osam najboljih ekipa Evrobasketa 2025 onemogućio je poraz od Finske. Konačan rezultat, 86:92, epilog je burnih dešavanja, na momente i skandaloznih. Ipak, nema se šta zameriti samim pobednicima - oni su muški, borbenijom i, pre svega, koncentrisanijom igrom, uz neverovatan broj ofanivnih skokova protiv više ekipe - izbacili glavnog favorita za zlato. Istina, problemi s kojima su se naši suočili (povrede kapitena Bogdanovića, pa Tristana Vukčevića, koji nije igrao ovoga puta, a usred meča i peh Dobrića, te nastup rovitog Avramovića) nisu bili mali, ali malo ko je očekivao da će ekipa iz zemlje košarke - ispasti sa Evrobasketa već u osmini finala, i to od suparnika koji se nikako ne svrstava u košarkaške supersile. To se i dogodilo.
Vladan
24.03.2021. 11:38
Nema LEKA Apoteka, Zalosno nema pomoci toj pameti..
sara
24.03.2021. 13:35
Medijima je profesionalna dužnost da obelodane, prema tome, ne slažem se da javnost ne treba da zna i da ćuti, naprotiv svako ko hoće treba da iznese svoj stav, a zaključak će dati sud!!!.
Mirjana
25.03.2021. 18:55
On je izmedju 2 vatre. S jedne strane student kinja i učenica a sa druge dugogodišnji kolega. Dao je odgovor koji je neutralan i ne oštećuje ni jednu stranu. Smatram da je bilo mogućeg flerta izmedju Leke i Danijele ( u tome je njena moguća greška) a on je iskoristio protiv njene volje i napastvovao. Lečić pati od kompleksa više vrednosti, narcisoidan je tip ličnosti. Snimak razgovora izmedju njih je prilično degutantan i ne priliči mu opšte ni njegovim godinama, liku i delu.