TUGA U DOMU GOCE BOŽINOVSKE: Pevačici preminula majka, unuke se potresnim rečima oprostile od bake
MAJKA pevačice Goce Božinovske preminula je nakon duge i teške bolesti.

Foto: ATA
Goca je poslednje tri godine brinula o bolesnoj majci Radmili, koja je bolovala od demencije.
Vest o njenoj smrti podelile su Gocine ćerke koje su se na društvenim mrežama emotivnim porukama oprostile od bake.
- Moj dobri anđele, zbogom. Hvala ti na najlepšem detinjstvu - napisala je Jelena Vučković uz fotografiju na kojoj drži baku za ruku.
- Na bakin krevet sleteo leptir: Kažu da je to duša, čudno da dođemo ovde i da nas ne dočekaš sa kolačima na šporetu. Nedostajaćeš nam - napisala je Zorana Šijan.
Inače, Goca je bila veoma vezana za majku i poslednjih meseci je brinula o njoj i boravila u Kraljevu kako bi provela što više vremena sa njom.
- Istina je da je moja majka nepokretna i nesvesna, njeno stanje je gore nego ikad. Starost čini svoje. Jedva se mirim s tim, ali šta je, tu je. Nakon operacije kuka ovog leta puštena je iz bolnice kući u Kraljevo, gde provodim sve svoje vreme i maksimalno sam joj posvećena. Čuvam je kao bebu, umivam, presvlačim i hranim - pričala je Goca.
(Kurir.rs)
Preporučujemo

GOCA BOŽINOVSKA LjUTA NA SINA I SNAJKU: Ne može da veruje da to kriju od nje!
14. 03. 2021. u 14:10

BOŽINOVSKA POSTAJE BAKA: Bojana Rodić i Mirko Šijan objavili da čekaju prinovu
08. 01. 2021. u 19:20

ŠOJGU UPOZORAVA: Taj potez bi mogao dovesti do trećeg svetskog rata
SEKRETAR Saveta bezbednosti Rusije Sergej Šojgu upozorio je da bi uvođenje mirovnjaka na istorijske teritorije Rusije moglo dovesti do trećeg svetskog rata.
24. 04. 2025. u 19:46

MAKRON POSLE RUSKOG NAPADA: Hitno nam je potreban mir
RUSKI raketni napad na grad Sumi na severu Ukrajine naglašava hitnu potrebu za nametanjem primirja Rusiji, izjavio je danas predsednik Francuske Emanuel Makron.
13. 04. 2025. u 15:34

USTAŠLUK NA DELU I Hrvatski kardinal veliča Tompsona - totalno ludilo u Hrvatskoj
KOLIKO je Hrvatska ogrizla u mržnji prema Srbima govori činjenica da je čak i tamošnji kardinal govorio o koncertu Topsona poznatog po pesmama koje veličaju klanje Srba.
24. 04. 2025. u 17:01
Komentari (0)