POZNATO KO MENJA PAVLOVIĆA: Nemačka naknadno pozvala fudbalera Dortmunda za EURO 2024
Selektor fudbalske reprezentacije Nemačke Julijan Nagelsman pozvao je danas u nacionalni tim Emrea Džana, koji će da zameni povređenog Aleksandra Pavlovića na predstojećem Evropskom prvenstvu.
FOTO: Tanjug/AP
Pavlović je zbog upale krajnika propustio prijateljsku utakmicu sa Grčkom, kao i treninge u ponedeljak i utorak.
Nagelsman je zbog toga odlučio da u nacionalni tim uvrsti Džana, koji igra za Borusiju Dortmund.
- Odmah je izrazio entuzijazam i spremnost da se pridruži timu. Želeli smo da imamo igrača u timu koji je odigrao dosta utakmica i koji zna kako da se nosi sa pritiskom. On može da se uklopi u profil koji nam je sada potreban - izjavio je danas Nagelsman na konferenciji za medije, prenosi Bild.
Džan je za reprezentaciju Nemačke odigrao 43 utakmice i postigao jedan gol.
Nemačka, koja je domaćin EP, otvoriće takmičenje utakmicom protiv Škotske u petak od 21 čas u Minhenu.
EP je na programu od 14. juna do 14. jula.
BONUS VIDEO: MUK U HUMSKOJ: Bivši igrač Zvezde u finišu meča srušio Partizan
RIM SANjA LIGU ŠAMPIONA: Vučica dočekuje neroverde u idealnom trenutku
Roma će od 18 časova na "Olimpiku" pokušati da veže dve pobede i dodatno učvrsti kandidaturu za plasman u Ligu šampiona, dok Sasolo stiže u Rim uzdrman posle teškog poraza od Juventusa. Razlika u formi i ambicijama deluje jasno, ali istorija međusobnih duela upozorava da opuštanja ne sme biti.
10. 01. 2026. u 07:12
AMERIKANCI U ŠOKU: Evo šta je Vladimir Putin upravo uradio
Rusija i Amerika, ali i Francuska, deo su najnovije vesti koja velikom brzinom obilazi planetu.
08. 01. 2026. u 23:35
LEPI SU KAO GREH: Ovo su 5 najzgodnijih horoskopskih znakova
ASTROLOGIJA već vekovima privlači ljude svojim uvidom u ličnosti i sudbine. No, da li ste znali da vaš horoskopski znak može uticati i na vašu privlačnost?
10. 01. 2026. u 21:35
Komentari (0)