"POKAZALI SMO ZUBE, DELOM BILI BOLJI": Aleksandar Mitrović je ovo rekao nakon poraza Srbije od Engleske na EURO 2024

Александар Илић
Aleksandar Ilić

16. 06. 2024. u 23:18

FUDBALSKA reprezentacija Srbije poražena je od Engleske 0:1, a nakon meča je svoje utiske izneo večerašnji kapiten Aleksandar Mitrović.

ПОКАЗАЛИ СМО ЗУБЕ, ДЕЛОМ БИЛИ БОЉИ: Александар Митровић је ово рекао након пораза Србије од Енглеске на ЕУРО 2024

Dušan Tadić je meč počeo sa klupe, a kapitensku traku večeras je poneo Aleksandar Mitrović. Napadač Al Hilala govorio je samom duelu.

- Odigrali smo dobru utakmicu. zaslužili više ali to je fudbal. Drugo poluvreme je bilo dobro i prvo posle primljenog gola. Krenuli smo ofanzivnije. Imamo još dve utakmice. I dalje sve zavisi od nas, počeo je Mitrović pa dodao:

KLIKNI I UZMI 3000 BONUS
DOBRODOŠLICE BEZ DEPOZITA

-  Idemo nazad u bazu da se pripremimo za preostale dve utakmice. Nedostajao je završni pas, imamo to, ali nam je falilo i kreativnosti. Pokazali smo zube. U drugom delu smo dominirali bili bolja ekipa, nismo uspeli da damo gol. Ovo ništa ne menja.

BONUS VIDEO: ORE SE ULICE GELZENKIRHENA: Navijači Srbije skandiraju o Kosovu i  Rusiji

ORLOVI LETE KA PRVOJ EVROPSKOJ POBEDI Srbija protiv Slovenije u nastavku Eura

24 godine nakon istorijskog okršaja na Euru 2000. godine u Belgiji i Holandiji, Srbija i Slovenija se od 15 časova sastaju u 2. kolu grupe C Evropskog prvenstva. Slovenija je tada šokirala SR Jugoslaviju i povela sa 3:0, ali su Plavi uspeli da ostvare jedan od najluđih povrataka u istoriji Evropskih prvenstava izjednačivši rezultat na 3:3 za samo 6 minuta.

20. 06. 2024. u 10:00