DRAGOVIĆ SVE BLIŽI REKORDU: Srbin piše istoriju austrijskog fudbala
AUSTRIJSKI fudbalski reprezentativac srpskog porekla Aleksandar Dragović približava se sve više rekordu po broju nošenja nacionalnog dresa Austrije.

FOTO: AP
Zvezdina nova nada u ponedeljak, na utakmici protiv Ukrajine na Evropskom prvenstvu, odigrao je svoju 93. utakmicu u nacionalnom timu.
Time je dospeo na treće mesto liste igrača po broju nastupa u reprezentaciji.
Njemu nedostaju još samo dve utakmice da zauzme drugo mesto na kojem se nalazi nekadašnji internacionalac Toni Polster.
Na prvom mestu nalazi se reprezentativac Andreas Hercog sa 103 odigrane utakmice u dresu reprezentacije koji, kao i Polster, više nije aktivan igrač.
Inače, drugi austrijski reprezentativac srpskog porekla Marko Arnautović nalazi se na petom mestu, sa ukupno 90 nastupa u nacionalnom dresu.
Preporučujemo

SRBINA IZBACUJU SA EP: Zbog vređanja Albanca Arnautović debelo plaća ceh
15. 06. 2021. u 16:20

LEPE VESTI ZA NAVIJAČE ZVEZDE: Dragović lakše povređen, zamenjen zbog posekotine
14. 06. 2021. u 11:49

AUSTRIJA BOLjA OD SEVERNE MAKEDONIJE: Tri gola u mreži Dimitrievskog, pogodak Pandeva nije bio dovoljan (VIDEO)
13. 06. 2021. u 17:36 >> 19:52

LAGANO DOLAZI: Tip predlog za "sigurica tiket" sa dve realne kvote
ZA danas smo vam spremili sledeće predloge.
03. 09. 2025. u 07:30

LUDNICA! Evo šta sve Srbija mora sad da uradi da bi stigla do finala Evropskog prvenstva u košarci 2025!
Evropsko prvenstvo u košarci, Evrobasket 2025, nastavljeno je uz zanimljivu utakmicu Srbija - Turska, posle čega je postalo poznato kakav put "orlove" selektora Svetislava Pešića čeka do željenog finala.
03. 09. 2025. u 22:17

"SA RAČUNA PODIGNUT OGROMAN NOVAC, KONTEJNER NESTAO" Lanetova ćerka iznela nove tvrdnje o imovini pokojnog oca
PROŠLO je četiri godine od smrti legende našeg glumišta, Milana Laneta Gutovića, koji nas je napustio 25. avgusta 2021. u 75. godini.
02. 09. 2025. u 21:21
Komentari (0)