BUCKO JE HIT U HOLANDIJI: Golman amaterskog kluba ima višak kilograma, Ajaks nije uspeo da ga savlada (FOTO/VIDEO)
AMATERSKI klub iz Holandije Kvik 20 igrao je prijateljsku utakmicu protiv slavnog Ajaksa. Sam meč je bio u drugom planu, s obzirom na izgled drugog golmana nižerazrednog tima.

Foto: Printskrin Youtube/AFC Ajax
Zanimljivo "kopljanici" nisu uspeli da slave, pošto je meč završen rezultatom 1:1, ali junak naše priče je ostao nesavladan.
Amaterski tim je sredinom drugog poluvremena među stativama imao čuvara mreže koji ima bar 20-25 kilograma viška, ali Ajaksu ni to nije bilo dovoljno da bi slavio.
Šampion Holandije je poveo u nadoknadi prvog poluvremena preko supertalentovanog Mohameda Kudusa, pristiglog iz Danske od koga se mnogo očekuje, ali je Kvik uspeo da izjednači u 80. minutu.
On je uspeo čak i da zabeleži jednu intervenciju i može da se pohvali da nije primio gol protiv velikana.
Zapratite Novosti sport na Fejsbuku
Preporučujemo

BUSKETS POSLE PORAZA OD ITALIJE: Ne znam da li ću i dalje igrati za Španiju
07. 07. 2021. u 13:14

SRBIJA IMA NOVOG SELEKTORA: Aleksandar Luković prihvatio veliki izazov
07. 07. 2021. u 10:59

SITI ŠALjE STEVANOVIĆA NA POZAJMICU: Bivši fudbaler Partizana ide u Seriju A?
07. 07. 2021. u 10:49

VLAHOVIĆ SE DOKAZAO TUDORU! Srpski as svojim golova "vrši pritisak" na Hrvata da ga uvrsti među startnih 11 protiv Reala
DERBI osmine finala Svetskog klupskog prvenstva odigraće Real Madrid i Juventus koji se sastaju na "Hard rok stadionu" u Majamiju (21.00).
01. 07. 2025. u 10:34

CRNA GORA I BOSNA U NEVERICI: Njihovi reprezentativci Ivanić i Krunić pevali srpsku himnu "Bože pravde"! (VIDEO)
Crvena zvezda i Zenit iz Sankt Peterburga sastali su se u Rusiji kako bi odigrali u prijateljsku utakmicu, a jedan detalj sa ovog susreta privukao je pažnju i pre prvog sudijskog zvižduka.
29. 06. 2025. u 18:52

AGENT MOSADA U POLITIČKOM VRHU SIRIJE: Vešanje izraelskog špijuna snimano i prenošeno uživo (FOTO/VIDEO)
MNOGI ga smatraju najboljim izraelskim špijunom ikada. Sa lažnim identitetom sirijskog muslimana rođenog u Libanu, Eli Koen je imao jedan cilj - da kao operativac Mosada sazna poverljive informacije koje će koristiti Izraelu.
01. 07. 2025. u 12:48
Komentari (1)