POVRATAK MLADOG NAPADAČA: Jović počinje da trenira
MLADI fudbaler Partizana Nemanja Jović vraća se u trenažni proces.

FOTO: M. Vukadinović
Jović nije trenirao sa ekipom više od nedelju dana, kada je posle jednog od treninga visokog intenziteta osetio bol u kolenu, a snimak magnetne rezonance otklonio je slutnje da je reč o povredi meniskusa.
"Nije ništa ozbiljno, drago mi je zbog toga. Već u nedelju se vraćam treninzima, individualnim, a od ponedeljka i sa ekipom, nadam se“, rekao je Jović za klupski sajt.
Kontrolnom utakmicom protiv Rostova crno-beli su završili pripreme u slovenačkom Ptuju, a Jović je sumirao utiske.
"Trenirali smo naporno, svaki dan smo imali po dva treninga. Ovu utakmicu smo dobili, Rostov je sjajna ekipa. Dobra utakmica pred početak sezone", poručio je Jović.
Preporučujemo



NOVI SKANDAL U REŽIJI VIMBLDONA: Srpska zastava je nepoželjna na Centralnom terenu?!
10. 07. 2021. u 11:31

ISTORIJA SE PIŠE U LESKOVCU: Dve "stotke" obeležiće prvi susret Srbije i Andore
SRBIJA juri prvu pobedu u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo.
10. 06. 2025. u 10:03

PUTIN SAČEKAO ČOVEKA KOG JE POSLAO U BEOGRAD: Evo šta su pričali
Rusija je, otkako je počeo rat u Ukrajini, na meti brojnih sankcija, pa i sportskih, usled čega ruske reprezentacije ne mogu da igraju međunarodne takmičarske utakmice. Srbija je jedna od retkih koja je izašla u susret Rusima, a to je bio izvrstan povod da u Beograd dođe i ruski ministar sporta, Mihail Degtjarov. Sada, kada se vratio u Rusku Federaciju, održao je sastanak sa ruskim predsednikom, Vladimirom Putinom.
09. 06. 2025. u 19:51

VRTOGLAVA SUMA: Koliku nacionalnu penziju prima Ljiljana Blagojević
JEDNA od naših najistaknutijih dramskih umetnica Ljiljana Blagojević otišla je u penziju, a nalazi se među dvadesetčetvoro umetnika, koji će primaju nacionalnu penziju za doprinos kulturi.
07. 06. 2025. u 11:30
Komentari (0)