TADIĆ SE IGRAO U AMSTERDAMU: Srbin postigao dva gola i asistirao, sve to u prvom poluvremenu!

14. 08. 2021. u 22:17

FUDBALERI Ajaksa, za koje nastupa kapiten reprezentacije Srbije Dušan Tadić, postigli su pet golova za poluvreme u 1. kolu Eredivizije.

ТАДИЋ СЕ ИГРАО У АМСТЕРДАМУ: Србин постигао два гола и асистирао, све то у првом полувремену!

Na stadionu "Johan Krojf" gostuje NEC koji ne zna šta ga je snašlo u prvom poluvremenu. Kapiten Srbije je bio dvostruki strelac i asistent.

Rivala je "otvorio" Aler, a Srbin je potom asistirao Mazrauiju za 2:0 u desetom minutu.

Usledio je autogol, a potom i dva pogotka Tadića, u 20. i 41. minutu meča, koje možete pogledati u nastavku.